Sposoby na stres Header

Niezawodne sposoby na stres

Jak radzić sobie ze stresem

Odczuwasz ciągłe napięcie i wewnętrzny niepokój? Potrzebujesz rozluźnienia! Poznaj sposoby na stres, które pomogą Ci szybko i skutecznie odprężyć się oraz osiągnąć upragniony spokój.

Szybkie i sprawdzone sposoby na stres

Ćwiczenia relaksujące – zwalcz objawy stresu!

  • Obciążenie psychiczne: rozmasuj wyraźnie zarysowane mięśnie z boku grzbietu nosa – pomaga to powoli zapomnieć o obciążeniu psychicznym.
  • Obciążenie fizyczne: rozluźnij mięśnie nóg i rąk i przebiegnij kilka razy wokół pokoju, myśląc o czymś przyjemnym. To prosty i skuteczny sposób na stres, gdyż delikatne ruchy i pozytywne myśli pozwalają rozluźnić mięśnie.
  • Napięta skóra twarzy: Opuść szczękę i powoli wysuwaj ją do przodu i do tyłu.
  • Napięte ramiona: Skręć głowę maksymalnie przez lewe i prawe ramię, by rozluźnić mięśnie.
  • Słabe kolana: Przemierz pokój stanowczym krokiem, a następnie złącz nogi poniżej kolan i mocno je ściśnij. Pozwala to zachować stabilną pozycję w czasie stania oraz dodaje energii.

Niezawodna ochrona przed poceniem się w wyniku stresu

Stress Protect DEO

Dla kobiet, które poszukują niezawodnego antyperspirantu, sprawdzającego się w wyjątkowo stresujących sytuacjach, najlepszym wyborem NIVEA Stress Protect  Antyperspirant Spray. Jego wyjątkowo skuteczna formuła z kompleksem cynku i olejkiem z awokado chroni przez skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i jednocześnie pielęgnuje skórę. To doskonały sposób na stres, który zapewnia komfort w niekomfortowych sytuacjach.

Szukasz prostego spososbu na stres? Podaruj sobie szybki zabieg spa

Dobre planowanie to mniej stresu: każdego dnia notuj wszystkie zaplanowane spotkania w kalendarzu. Jeśli pojawią się wolne chwile, wykorzystaj je dla siebie!

Filiżanka kawy wypita na świeżym powietrzu, godzina sportu lub szybki zabieg spa wieczorem mogą zdziałać cuda. Opracowanie praktyk przywracających dobre samopoczucie i równowagę życiową sprawia, że piękno wewnętrzne wydobywa się samoistnie. Pomoże Ci to także odzyskać siłę i energię potrzebne do zrealizowania pozostałych zadań. Więcej wskazówek i porad dotyczących wewnętrznej harmonii i piękna znajdziesz tutaj.

A gdy pojawi się stres...

Denerwujesz się przed wygłoszeniem prezentacji, trzęsiesz się przed rozmową o pracę albo miękną Ci kolana przed pierwszą randką? Te rady pozwolą Ci się uspokoić!

Szuaksz prostego sposobu na stres? Podaruj sobie szybki zabieg spa

Kobieta w wannie

Domowe Spa to chyba najprzyjemnijszy sposób na stres. Po długim, wycieńczającym dniu nic nie odpręża bardziej niż gorąca, pachnąca kąpiel w pianie. Zastosuj Pielęgnujący płyn do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 Goodbye Stress i podaruj sobie i swoim zmysłom cudowny zapach lawendy i miodu - rozpieszczający i pielęgnujący.

3 sposoby na stres i nerwy

Spotkanie z szefem, wygłaszanie prezentacji czy rozmowa o pracę – pewne sytuacje mogą powodować ogromny stres. Poznaj 3 metody radzenia sobie z jego skutkami:
  • Porada numer 1: Uśmiechnij się! Dobry sposób na stres to rozbrajający uśmiech, który zapewni Ci najlepszy kontakt z drugą osobą: wyeliminuje napięcie, urokliwie zatuszuje drobne pomyłki i rozluźni atmosferę.
  • Porada numer 2: Oddychaj równo i spokojnie. Po wdechu przytrzymaj powietrze przez chwilę w płucach, a następnie wykonaj świadomy i kontrolowany wydech. Mięśnie brzucha rozluźniają się, klatka piersiowa rytmicznie unosi się i opada, a Ty odzyskujesz spokój.
  • Porada numer 3: Ziewanie to odruchowe ćwiczenie układu oddechowego pozwalające ciału się odprężyć. Gdy odczuwasz stres, spróbuj się uspokoić, ziewając. Nie trzeba dodawać, że to jedna z rzeczy, które dobrze zrobić przed rozmową o pracę! Bardzo skuteczne jest także wzdychanie. Westchnij głęboko i wyrzuć z siebie wszystkie smutki i troski. Zauważysz jakie to wyzwalające uczucie.