Wewnętrzne piękno Header

Wewnętrzne piękno: więcej energii na każdy dzień

Krótkie przerwy relaksacyjne dające świetny efekt

Nasze codzienne życie jest często stresujące i męczące. Dlatego tym ważniejsze jest robienie sobie przerw w celu zachowania zdrowia ciała i ducha. NIVEA pokaże Ci, jak odkryć w sobie wewnętrzne piękno!

Większa harmonia dzięki wewnętrznej równowadze

Wszyscy znamy powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. I jest to prawda: tylko zachowując równowagę życiową, jesteśmy w stanie odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Pokażemy Ci kilka strategii pozwalających uzyskać ten efekt!

Równowaga między pracą a życiem prywatnym – pełna harmonia

  • Równowaga życiowa pozytywnie wpływa na Twoje uczucia, wewnętrzną harmonię oraz skórę.
  • Ale życie w harmonii ze sobą wymaga określenia priorytetów. Postaw sobie pytanie: jak wyobrażam sobie moje życie? W jakim stopniu sfera prywatna jest dla mnie ważna?
  • Czy lubię moją pracę? A następnie wciśnij pedał gazu i zrealizuj swoje cele.
  • Korzystaj z czasu wolnego, żeby się zrelaksować i spotkać z ludźmi, którzy są dla Ciebie ważni.
  • Kolejna rzecz niezbędna w pielęgnacji wewnętrznego piękna: miej zawsze czas dla siebie.
  • I nie zapominaj o miłości. Czas świadomie spędzony z partnerem pomaga zapomnieć o troskach codzienności i odnaleźć wewnętrzną harmonię.

ĆWICZENIA RELAKSACYJNE – SPOSÓB NA OSIĄGNIĘCIE WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU

Ćwiczenia relaksacyjne

Niezbędne do osiągnięcia prawdziwego wewnętrznego piękna: ćwiczenia relaksacyjne. Ruch pozwala nam zachować sprawność i zdrowie oraz zmniejsza stres. Nieważne czy uprawiasz klasyczną jogę czy modne „nia”: ćwiczenia relaksacyjne tworzą równowagę wewnętrzną i pomagają pozostać w zgodzie ze s

Dobre samopoczucie – pozwól swojej duszy wędrować

Powinniśmy zawsze znajdować czas na przerwę, aby ze spokojem przejść przez dzień. Proste rytuały relaksacyjne pomagają podładować akumulatory.

Wewnętrzne piękno: proste sposoby i rytuały pielęgnacyjne dla lepszej równowagi

Czy Twoje codzienne życie jest pełne szalonego pośpiechu i stresu? Czy czasami jesteś tak zaganiana, że zapominasz, jak się nazywasz? Jeśli tak, to najwyższy czas powiedzieć „dość”! Usiądź z wyprostowanymi plecami i zacznij powoli wpuszczać i wypuszczać powietrze. Robiąc to, wsłuchuj się w swój oddech i obserwuj, jak powoli zaczynasz się uspokajać.
Po długim dniu krótki program pielęgnacyjny w domu jest tym, czego najbardziej potrzebujesz. Wypełnij wannę gorącą wodą, nałóż maseczkę na twarz i ciesz się chwilami spokoju. Następnie ułóż się na kanapie z kubkiem gorącej herbaty i dobrą książką, by po chwili odzyskać równowagę.

Masaż – odpręż się i naładuj akumulatory

Masaż

Masaż pozwala się zrelaksować i dodaje energii. Podaruje Ci trochę spokoju i pozwoli zapomnieć o codziennych troskach. Nasza rada: zamów masaż dla dwojga, by połączyć relaks ze wspólnie spędzonym czasem.
PRZEJDŹ DO NASZYCH PORAD DOTYCZĄCYCH MASAŻU

Czuły dotyk wyzwala piękno

Mama dziecko

Czułe pieszczoty to podstawa: skóra to nasz największy narząd czucia, dlatego przytulanie i pieszczoty wywołują pozytywne emocje. Dają nie tylko szczęście, ale i piękno!

Zobacz także