Pixel

Klub Moja NIVEA

Odkryj korzyści Klubu MOJA NIVEA

Przyjaciółki NIVEA

Przyjaciółki NIVEA

Przyjaciółki NIVEA to wspólna pielęgnacja, która nie ma końca. W tym programie każda blogerka lub vlogerka może ekskluzywnie testować produkty NIVEA jako pierwsza, korzystać z materiałów do swoich wpisów oraz promować bloga wśród nowych czytelniczek.

To wsparcie i inspiracje godne prawdziwych Przyjaciółek!

Zaloguj się, aby dołączyć!

dlaczego warto być przyjaciółką?

Bo Przyjaciółki się wspierają, inspirują i dzielą nowościami.

W naszym gronie możesz liczyć nie tylko na darmowe produkty do testowania, ale także na ciekawe pomysły na wpisy, dodatkową promocję bloga, a także możliwość znalezienia się w Magazynie MOJA NIVEA i na stronie TOP recenzji Przyjaciółek!

W gronie przyjaciółek możesz:

Promować bloga w newsletterach

Trafić do TOP 10 recenzji

Inspirować się naszymi materiałami

Otrzymywać
nowe produkty
do testowania

Rozwijać się w ekskluzywnym gronie

Pokaż wszystkie
(...) Byłam bardzo zaskoczona, kiedy zmyłam twarz olejkiem i faktycznie makijaż został usunięty, bez szczypania oczu. Wielki plus za lekką formułę, która nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Dla mnie ten Kosmetyk to prawdziwa BOMBA KOSMETYCZNA(...)
(...)Jest to bardzo delikatny kosmetyk, który w połączeniu z wodą dokładnie oczyszcza skórę i usuwa nawet mocny makijaż. Delikatny zapach i świetna konsystencja są dodatkowym plusem. Mała odmiana od żeli, które zazwyczaj ściągają mocno skórę i sprawiają wrażenie przesuszania.(...)
(...)używam codziennie podczas demakijażu. Jest to produkt przeznaczony do cery wrażliwej, delikatny i skuteczny. Działa nawet na wodoodporny makijaż, oczyszcza cerę i przy tym nie podrażnia skóry. Po umyciu buzia jest gładka i bardzo miękka. Bardzo się polubiliśmy! (...)
(...)Nie pozostawia ściągniętej skóry ani jej nie podrażnia. Olejek dobrze rozpuszcza mój makijaż. Ja stosuję go jako pierwszy krok w celu oczyszczenia twarzy i zmywam go najczęściej pianką do mycia twarzy.(...)
(...) Na zdjęciu olejek pod prysznic marki @nivea który jak widać już dobija dna. Co mogę o nim powiedzieć? Pachnie bardzo delikatnie, lekko się pieni, nadaje się pod prysznic i do kąpieli. Skóra jest mięciutka, pachnie świeżością, lekko jest nawilżona. Olejek nie jest zbyt wydajny, ale dlatego że ja lubię pianę :-) (...)