Konkurs bądź pewna siebie

Bądź pewna siebie
w każdym stylu!

Niezależnie od Twojego stylu życia i wyzwań, z jakimi mierzysz się na co dzień, antyperspirant NIVEA Black&White pozwoli Ci czuć się pewnie w każdej sytuacji. To niezawodna ochrona dla Ciebie i Twoich ubrań. Wybierz wariant najlepiej dopasowany do swoich potrzeb i bądź pewna siebie w każdym stylu!

NIESKAZITELNA ŚWIEŻOŚĆ

Która z nas nie kocha uczucia świeżości i czystości? Zapewnij je sobie w najlepszej formie z NIVEA Black&White Invisible CLEAR! To przyjemny kobiecy zapach i przedłużone uczucie świeżości do 48h.


AKTYWNA OCHRONA W KAŻDYCH WARUNKACH

Ty też nie wyobrażasz sobie życia bez ruchu? Czuj się pewnie nawet podczas najintensywniejszego wysiłku dzięki NIVEA Black&White Invisible ULTIMATE IMPACT 5w1, który zapewni Ci ochronę przed potem, nieprzyjemnym zapachem, białymi plamami, podrażnieniami i żółtymi plamami na ubraniach!

SKUTECZNE I NIEZAWODNE DZIAŁANIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Pewność siebie to podstawa skutecznego działania. Postaw na pewną ochronę z NIVEA Black&White Invisible FRESH, by zapewnić sobie uczucie świeżości do 48h i czuć się kobieco w każdej sytuacji!


PEWNA SIEBIE BEZ OGRANICZEŃ

Zachwycaj w każdej sytuacji! Bo NIVEA Black&White Invisible Smooth to nie tylko piękny zapach i ochrona przed potem. To również uczucie gładkości na skórze i ochrona przed plamami na Twoich stylowych ubraniach!

Bądź pewna siebie z NIVEA Black&White!

Który wariant NIVEA Black&White Invisible pasuje najlepiej do Twojego trybu życia? A może potrzebujesz różnorodności? Wybierz swoich niezawodnych ulubieńców i bądź pewna siebie w każdej sytuacji!