FAQ dotyczące produktów do pielęgnacji włosów – NIVEA

Czy masz pytania dotyczące pielęgnacji włosów?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się tuta

1. Czy produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów NIVEA szkodzą zdrowiu moich włosów?
Produkty do pielęgnacji I stylizacji włosów NIVEA nie szkodzą zdrowiu włosów ani skóry głowy! Wręcz przeciwnie. Produkty do stylizacji włosów NIVEA zawierają witaminy i chronią włosy przed codziennymi zagrożeniami.

2. Kiedy należy stosować piankę do włosów?

Pianka do włosów nadaje się w szczególności do stylizacji włosów, gdyż nadaje im większą objętość.  Piankę do włosów najlepiej stosować w połączeniu z suszarką do włosów i zaokrągloną szczotką. Po jej zastosowaniu włosy mogą też jednak schnąć naturalnie.  Pianki do włosów NIVEA zapewniają naturalny wygląd i elastyczność przez cały dzień.

3. Kiedy należy stosować lakier do włosów?
Lakiery do włosów pomagają utrwalić fryzurę i utrzymać ją przez dłuższy czas. Lakiery do stylizacji włosów NIVEA zapewniają widoczny połysk i niezmienny kształt fryzury przez cały dzień. Jeśli użyjesz ich do wykończania fryzury, okażą się idealnym uzupełnieniem pianek modelujących NIVEA.

4. Jest różnica pomiędzy maksymalnym (ultra strong),a mocnym (extra strong) utrwaleniem

Produkty do stylizacji włosów dzielą się zazwyczaj na różne poziomy utrwalenia, takie jak elastyczne, mocne, maksymalne, super mocne i ekstremalne. Opisują one siłę utrwalenia fryzury, począwszy od elastycznej po ekstremalnie trwałą. Tak więc maksymalne (ultra strong) utrwalenie daje większą kontrolę nad fryzurą przy mniejszej elastyczności w porównaniu do mocnego (extra strong) utrwalenia.

5. Czy mogę używać produktów do stylizacji włosów, nawet jeśli mam łupież?
Produkty do stylizacji włosów NIVEA nie wpływają negatywnie na skórę głowy lub włosy. Nawet osoby, u których występuje łupież mogą bez wahania sięgać po produkty do stylizacji włosów NIVEA. Łupież jest uciążliwy, ale wcale nie musi tak być! Polecamy szampony przeciwłupieżowe NIVEA. Dzięki zawartym w nich aktywnym systemom, zwalczają łupież i zapobiegają jego nawrotom.

6. Dlaczego produkty nivea do pielęgnacji włosów zawierają silikony?

Właściwie skomponowane i dozowane w odpowiednich ilościach silikony mają wiele zalet i pomagają przywrócić skórze gładkość, blask i elastyczność. Produkty NIVEA zawierają wyłącznie nieszkodliwe silikony o korzystnym działaniu. Choć silikony stosowane są w produktach do pielęgnacji włosów od lat 80, początkowo produkty wykorzystujące ten składnik były dosyć ciężkie i zawierały zbyt dużo składników odżywczych, przez co bardzo cienkie włosy wyglądały płasko i tłusto. Produkty do pielęgnacji włosów z silikonem wytwarzane obecnie nie powodują już tego efektu. Wszelkie silikony obecne w produkcie można usunąć przy pomocy środków powierzchniowo czynnych zawartych w produktach oczyszczających, dlatego nie występuje ryzyko odkładania się silikonów na włosach. Włosy są optymalnie utrzymane bez efektu obciążenia czy wysuszenia. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość wyboru między produktami zawierającymi silikon a tymi bez silikonu, dlatego w linii produktów do pielęgnacji włosów NIVEA znajdziesz także wiele produktów bez silikonu, np. szampony.Dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego online.
product-stage-bg

Przejrzyj naszą witrynę i znajdź odpowiedni produkt do pielęgnacji wło