TESTUJ NOWE PRODUKTY NIVEA! Dzięki newsletterowi NIVEA dowiesz się o najnowszych testowaniach, konkursach i promocjach!

pielęgnacja-skóry-20+-header

Pielęgnacja skóry 20+

Wszystko, co musisz wiedzieć o pielęgnacji skóry 20+

Większości kobiet dwudzieste urodziny kojarzą się z nowymi wyzwaniami. Dbanie o skórę w tym ekscytującym okresie życia może wpłynąć na Twój wygląd w późniejszym wieku.

Twój styl życia po dwudziestce

Dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać możliwości, które stoją przed Tobą po dwudziestce, nie rezygnując z młodziej wyglądającej skóry i dobrego wyglądu w przyszłości.

Początek nowego etapu w pielęgnacji skóry

Przekroczenie dwudziestki może być trochę przytłaczające. Tak wiele rzeczy zmienia się w tak krótkim czasie. 

Łatwo przeoczyć więc fakt, że musisz dostosować swoje praktyki pielęgnacji młodej skóry do swojego wieku.

Choć jako nastolatce mogło Ci się zdarzyć nałożyć krem do punktowego wysuszania wyprysków na całą twarz, to jeśli zrobisz to samo po dwudziestce, może się to dla Ciebie skończyć o wiele gorzej. 

Wraz z wiekiem musimy chronić naszą skórę przed wysuszeniem i dbać o cerę, stosując regularne zabiegi pielęgnacyjne.

Balsamy do ciała i kremy do rąk, takie jak Krem NIVEA, zapewniają skórze intensywne nawilżenie i zaspokajają jej aktualne potrzeby.

Randki po dwudziestce

para-wykonująca-selfie

Hurra! Kłopotliwy okres nastoletni masz już za sobą. To większa odpowiedzialność, ale i więcej wolności. W kwestii randek to koniec ograniczeń i wymykania się po cichu. Nieważne czy to studencka przygoda czy miłość od pierwszego wejrzenia: ciesz się kobiecością

Co robić po dwudziestce

wyluzowana-młoda-kobieta

Często uważa się, że dwudziestka to najlepszy, ale i najbardziej intensywny okres w życiu. Studia, pierwsza praca i zakładanie rodziny: odpowiedzialność ciągle wzrasta. Wiele osób zapomina, że jest to także czas, by z myślą o przyszłości zadbać o swoją skórę.

Jak skóra zmienia się po dwudziestce

Dowiedz się, co robić po dwudziestce, by zachować młody wygląd skóry, odkrywając porady dotyczące pielęgnacji skóry w tym kluczowym okresie życia.

Balsam do ciała i produkt nawilżający w jednym

NIVEA Care wykorzystuje innowacyjną formułę, by dać Ci jeden krem do rąk, ciała i twarzy. Dzięki swojej formule opartej na dyspersji wodno-woskowej NIVEA Care zapewnia do 24 godzin intensywnego odżywienia i pielęgnacji dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Ten uniwersalny krem do ciała ma siłę zmiękczania właściwą dla produktów intensywnie nawilżających, jednak pozbawiony jest typowej dla nich tłustości. Dzięki swojej wyjątkowej teksturze NIVEA Care wnika wgłąb skóry tuż po nałożeniu. Kto powiedział, że produkt intensywnie nawilżający można stosować tylko wieczorem?

Niezależnie od tego czy jesteś w biurze, zajmujesz się dziećmi, czy też jesteś w drodze, pozwól sobie na łagodne nawilżenie utrzymujące się przez cały dzień.

Produkt nawilżający do skóry wrażliwej

piękna-uśmiechnięta-młoda-kobieta

Skóra może stać się wrażliwa w każdym wieku i z różnych przyczyn. Nie może to jednak przeszkadzać w stosowaniu ulubionych produktów nawilżających i balsamów. 

Delikatny Krem NIVEA jest stosowany przez całe rodziny od wielu pokoleń na różnych rodzajach skóry.

9 porad dotyczących pielęgnacji skóry po dwudziestce

  • Upewnij się, że śpisz wystarczająco długo.
  • W swoim planie dnia uwzględnij sport i relaks. 
  • Stosuj zdrową dietę, zawierającą jak najmniej cukru.
  • Dbaj o nawilżenie – ciału dostarczaj wody, a skórze Krem NIVEA
  • Używaj produktów nawilżających dla młodych kobiet, a nie dla nastolatek.
  • Stosuj produkty ochrony przeciwsłonecznej. 
  • Stosuj praktyki pielęgnacyjne dostosowane do młodej skóry.
  • Zawsze zmywaj makijaż.
  • Krem do oczu wklepuj palcem serdecznym.

Co się dzieje ze skórą po dwudziestce?

Po dwudziestce poziom estrogenu w organizmie jest najwyższy w całym Twoim życiu. Dla skóry oznacza to elastyczność oraz zdrowy wygląd i blask. 

Dla większości kobiet jest to także okazja do świętowania rozstania z wypryskami, które przestają się pojawiać około 25 roku życia. 

Jednak wraz z wiekiem zmienia się zarówno struktura jak i wygląd naszej skóry. Wraz ze zmianą poziomu produkcji kolagenu zmienić może się nawet kształt twarzy.

Najlepsze, co możesz robić po dwudziestce to połączyć zdrowe odżywianie, dietę oraz ochronę przeciwsłoneczną z regularną pielęgnacją skóry. Pozwoli Ci to zachować młody wygląd skóry, a w późniejszym okresie z pewnością siebie przekroczyć próg trzydziestki i czterdziestki.

Piękne słowa

quote-by-coco-chanel


Pielęgnacja skóry 20+

kobieta-przyglądająca-się-swojej-twarzy

Każda kobieta chce, by jej skóra wyglądała młodziej. Część z nas z sentymentem wspomina czasy, gdy miała 20 lat. Wiedząc, jak dbać o skórę, stosując odpowiednie produkty do pielęgnacji i właściwie ją chroniąc, możesz sprawić, że Twoja skóra