TOP PORADY NA LŚNIĄCE WŁOSY

O piękno włosów należy dbać od wewnątrz. Dowiedz się, jak sprawić, by były lśniące, zdrowe i pełne życia!

PIELĘGNUJ SWOJE WŁOSY OD WEWNĄTRZ

Zdrowe włosy to lśniące włosy – poznaj nasze porady, jak o nie dbać!

Zdrowe i lśniące włosy na całe życie

Od czego zacząć pielęgnację włosów? Najlepiej od wewnątrz. Miękkie i lśniące włosy są efektem twardych zasad dbania o siebie – poznaj je i wyzwól swój blask!

4 szybkie i łatwe kroki do zdrowych włosów

•    Ogranicz mycie włosów do dwóch razy w tygodniu
•    Stosuj szampon na całej długość włosów, co zapobiegnie wysychaniu końcówek
•    Mokre włosy przeczesuj zawsze delikatnie – mocne szczotkowanie może doprowadzić do ich łamania
•    Co jakiś czas pozwól włosom wyschnąć naturalnie – częste używanie suszarki czy prostownicy prowadzi do uszkodzeń i rozdwajania końcówek.

Podaruj swoim włosom delikatność NIVEA

Aby wyglądać zdrowo i czuć się zdrowo, powinnaś stosować odpowiednio dobrane produkty do pielęgnacji włosów. Linia NIVEA Hairmilk Natural Shine zawiera innowacyjną, podwójną formułę działania, która zapewnia naturalny i zdrowy połysk włosów, a także nawilża je i regeneruje od wewnątrz.

Ciesz się pięknymi włosami dzięki naturalnym składnikom odżywczym

Formuła NIVEA Hairmilk Natural Shine, zawierająca proteiny mleka oraz Eucerit®, głęboko nawilża włosy, zapewniając im długotrwałą pielęgnację wewnętrzną i zewnętrzną. dodatkowa formułą wzbogacona proteinami jedwabiu naturalnego pochodzenia wygładza każdy włos i wyzwala w nich naturalny blask.

ZDROWE NAWYKI: KLUCZ DO PIĘKNA

Odżywcza dieta, regularne ćwiczenia i dużo snu to pierwsze kroki do lśniących włosów, o których zawsze marzyłaś.

Co poprawia wygląd włosów?

Sekret włosów godnych pozazdroszczenia tkwi w stylu życia – im zdrowsze nawyki przyjmiesz, tym zdrowszymi włosami będziesz się cieszyć!

Odpowiednia dieta, bogata w witaminy i składniki odżywcze niezbędne dla organizmu, pomogą odzyskać Ci dobre samopoczucie, a także lśniące i gęste włosy.

Aktywność fizyczna i regularne ćwiczenia pozwolą Ci utrzymać dobry stan zdrowia, pomogą pozbyć się codziennych stresów, a także korzystnie wpłyną na kondycję i tempo wzrostu włosów.

Ponadto wypoczynek i odpowiednia ilość snu (min. 6 godzin na dobę), zapobiegną Twojemu zmęczeniu i zmęczeniu Twoich włosów, wyzwalając w nich pełnię życia i naturalny blask.

Śpij dobrze!

W nocy, kiedy śpisz, mieszki włosowe pobierają składniki odżywcze z przepływu krwi. Twój sen jest zatem niezbędny nie tylko do utrzymania niskiego poziomu stresu i odpoczynku, ale także do zachowania zdrowych włosów.

Zrelaksuj się i odstresuj

Wysoki poziom stresu na co dzień może mieć wiele negatywnych skutków dla zdrowia, jak również kondycji włosów. Dlatego poświęć trochę czasu na odpoczynek, a jeśli stres towarzyszy Ci np. w pracy, zapisz się na jogę lub uprawiaj medytację. Oprócz tego, zacznij chodzić na odprężające spacery lub wycieczki rowerowe.

Obniżanie poziomu stresu pozwoli Ci także odzyskać pewność siebie, a tym samym dobre samopoczucie. To niemal od razu odbije się na Twoich włosach – bez względu na to, czy są kręcone, proste, długie lub krótkie, włosy są Twoją wizytówką i odzwierciedlają stan organizmu.

Our recommendations for you