#Uwolnij Blask swoich włosów!

Poznaj linię do pielęgnacji włosów NIVEA Hairmilk Natural Shine, która sprawi, że Twoje matowe i zmęczone włosy odzyskają zdrowy wygląd oraz naturalny blask!

Naturalny blask to naturalne zdrowie

Czy wiesz, że każdy Twój włos składa się m.in. z rdzenia, osłonki, kory i naskórka? Mimo iż ma on grubość ok. 0,05-0,1 mm, to jego budowa jest bardzo skomplikowana. Dopiero, gdy ją poznasz i w pełni zrozumiesz, będziesz pielęgnować swoje włosy kompleksowo.

NIVEA doskonale dba o piękno Twoich włosów i dlatego przygotowała nową linię NIVEA Hairmilk Natural Shine z przełomowym, podwójnym działaniem. Dzięki formule z proteinami mleka i jedwabiu naturalnego pochodzenia, działanie NIVEA Hairmilk Natural Shine z jednej strony regeneruje włosy od wewnątrz, a z drugiej strony wygładza je i wyzwala w nich naturalny blask.

Zapewniając intensywne nawilżenie, NIVEA Hairmilk Natural Shine jest jak kojący dotyk dla włosów, który nadaje im zdrowego wyglądu. Zapobiega matowym, zmęczonym i szorstkim w dotyku włosom.

Dlaczego Twoje włosy są matowe?

Codzienny stres i wysokie tempo życia, a także czynniki zewnętrzne takie jak promienie słoneczne i wysoka temperatura, mogą spowodować, że Twoje włosy są suche w dotyku i pozbawione nawilżenia. Przywracając im wilgoć i pielęgnując każdy włos od środka, dasz im to, co najcenniejsze – zdrowy i lśniący wygląd.

Liczy się wnętrze...

Innowacyjna formuła NIVEA Hairmilk Natural Shine zawiera składniki pochodzenia naturalnego, pielęgnuje każdy włos od wewnątrz i poprawia jego wygląd oraz kondycję.

Formuła w NIVEA Hairmilk Natural Shine z proteinami mleka i Eucerit® intensywnie odżywia włosy i wzmacniają je od wewnątrz, dzięki czemu są one silne i odpowiednio nawilżone.

Oprócz tego, dzięki zawartości protein jedwabiu naturalnego pochodzenia wygładzają włosy i pobudzają w nich blask, sprawiając, że fryzura zawsze się równo się układa, jest przyjemna w dotyku i przyciąga wzrok lśniącym wyglądem.

Dowiedz się więcej o kolekcji NIVEA Natural Shine Hairmilk

Szampon wyzwalający blask Hairmilk Natural Shine

Idealny do pielęgnowania matowych, zmęczonych włosów. Formuła szamponu regeneruje je od wewnątrz, wygładzając włosy, nadając im blask i zapewniając zdrowy wygląd.

Dowiedz się więcej o kolekcji NIVEA Natural Shine Hairmilk

Odżywka wyzwalająca blask Hairmilk Natural Shine

Odżywka pielęgnująca, która ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, pozostawiając je wyraźnie zdrowe i lśniące. Po jej zastosowaniu włosy są bardzo przyjemne w dotyku i pełne blasku.

Od zakręconych loków, aż po proste fryzury

To bez znaczenia, czy Twoje włosy są kręcone, falowane czy proste – linia NIVEA Natural Shine Hairmilk ze swoją innowacyjną formułą potrafi wydobyć piękny wygląd i blask z każdego typu włosów. Niezależnie od stylu!

5 sposobów NIVEA Hairmilk na wzmocnienie włosów

•    Intensywne nawilżenie każdej części włosów
•    Dbanie o włosy zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz
•    Pielęgnacja struktury włosów, aby lepiej odbijały światło
•    Wzmocnienie włosów od wewnątrz, by wyglądały zdrowo
•    Wygładzenie włosów i wyzwolenie ich naturalnego blasku!