artykuly-o-pielegnacji

Pianka do włosów czy lakier do włosów? Przekonaj się, czego potrzebujesz

PRZEWODNIK PO LAKIERACH I PIANKACH DO WŁOSÓW

Sprawdź, który produkt będzie najlepszy dla ciebie: lakier do włosów czy pianka do włosów? Co wybrać? Czym się kierować? Na co zwrócić uwagę?Niezależnie od tego, czy chcesz poskromić nieposłuszne kosmyki lub też utrwalić upięcie, masz do dyspozycji lakiery i pianki do włosów NIVEA.

przewodnik-po-lakierach

APLIKACJA - JAK UŻYWAĆ LAKIERÓW DO WŁOSÓW I INNYCH PRODUKTÓW DO STYLIZACJI

Istnieje mnóstwo różnych produktów do stylizacji włosów. Najlepsze efekty osiągniesz z nimi wtedy, gdy będziesz wiedzieć jak je używać. Dlatego wybierz lakier do włosów lub piankę do włosów, odpowiadającąTwoim potrzebom i oczekiwaniom.

 
NAJLEPSZE PRODUKTY DO STYLIZACJI WŁOSÓW OD NIVEA DLA RÓŻNYCH FRYZUR

Lakier do włosów idealnie nadaje się do stylizacji włosów wszystkich długości. Jest to jeden z najlepszych produktów do utrwalania upięć, takich jak np. kok. Ponieważ lakier do włosów jest lekki, idealnie nadaje się do dłuższych włosów.

Jeśli masz naturalnie kręcone włosy, najlepszym produktem dla Ciebie będzie pianka do włosów kręconych. Stosuj ją od nasady, aż po końce. Następnie wysusz suszarką z dyfuzorem, by uzyskać zdrowe, lśniące loki.

przewodnik-po-lakierach
JAK PRAWIDŁOWO NAKŁADAĆ LAKIER DO WŁOSÓW

Trzymaj lakier w odległości około 30 cm od włosów i rozpylaj równomiernie produkt wokół głowy. Lakier do włosów trzymany zbyt blisko głowy lub aplikowany w jednym miejscu może posklejać włosy.

 
PIANKA DO WŁOSÓW - PORADY DOTYCZĄCE STYLIZACJI

Najlepszym sposobem na wzmocnienie struktury lub zwiększenie objętości prostych włosów jest nałożenie pianki za pomocą grzebienia.

Najpierw wstrząśnij dobrze butelkę, następnie wyciśnij piankę na otwartą dłoń. Zanurz grzebień w piance i wczeszesz ją we włosy od nasady aż po same końce.

przewodnik-po-lakierach
JAK URATOWAĆ FRYZURĘ, GDY WŁOSY MAJĄ GORSZY DZIEŃ
LAKIER DO WŁOSÓW SPOSOBEM NA UJARZMIENIE NIESFORNYCH KOSMYKÓW

Masz cienkie włosy lub kosmyki, które mają tendencję do sterczenia? Sięgnij po lakier do włosów NIVEA Volume Care. Nałóż  na szczotkę niewielką ilość produktu i przeczesz problematyczne miejsca. Dzięki temu unikniesz efektu mokrych włosów, jaki mogłabyś uzyskać, aplikując lakier bezpośrednio u nasady włosów.


LAKIER DO WŁOSÓW TO ROZWIĄZANIE NA PRZYWRÓCENIE ŻYCIA OKLAPNIĘTYM WŁOSOM

Twoje włosy przylegają do głowy i są pozbawione energii oraz objętości? Wypróbuj ten szybki i łatwy trik. Oddziel i zaczesz górną część włosów do przodu. Spryskaj je przy skórze głowy, lakier do włosów NIVEA Volume Care. Następnie natapiruj je grzebieniem i utrwal lakierem. Zaczesz z powrotem włosy do tyłu i ciesz się naturalnie wyglądającą objętością.

5 RZECZY, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ, UŻYWAJĄC LAKIERU DO WŁOSÓW

  1. Lakiery do włosów mają różny poziom utrwalania.
  2. Zapchane rozpylacze lakierów do włosów mogą skutkować nierównomierną aplikacją produktu.
  3. Mniej czasem znaczy więcej - chcesz mieć lśniące, a nie obciążone włosy.
  4. Bądź ostrożna - lakier do włosów w połączeniu z prostownicą może wysuszać włosy.
  5. Najlepsze rezultaty osiągniesz, gdy podczas rozpylania, stale będziesz potrząsać lakierem.
przewodnik-po-lakierach

KTÓREGO PRODUKTU DO STYLIZACJI WŁOSÓW POWINNAM UŻYĆ?

LAKIER DO WŁOSÓW

Lakier do włosów może być używany do wielu fryzur. Zarówno, kiedy chcesz poskromić odstające kosmyki, jak i uzyskać przykuwający wzrok look. Lakier do włosów NIVEA Volume Care to idealny produkt zapewniający objętość. Da Ci także 24-godzinne utrwalenie bez wysuszania włosów.


PIANKI DO WŁOSÓW

Pianki do włosów kręconych, np. NIVEA Volume Care łączą ochronę przed gorącem i modelowanie włosów w jednym. Mogą one być nakładane, kiedy włosy są wciąż mokre. Pianki do loków nakładaj od ich nasady aż po końcówki. Wtedy uzyskasz efekt lśniących i zadbanych włosów.