codzienne-rytuały-header

Codzienna pielęgnacja ciała pod prysznicem

Spraw aby każda kąpiel pod prysznicem była przyjemnością!

Odkryj rytuały pod prysznicem na różne dni tygodnia - w ciągu tygodnia zmieniają się Twoje priorytety, nastroje, potrzeby, więc dlaczego nie prysznice? Dowiedz się, jak prawdziwie celebrować to, co z pozoru może wydawać się zwyczajne.

7 dni tygodnia – 7 różnych produktów pod prysznic

Jak dopasować produkty pod prysznic do różnych dni tygodnia. Z żelami NIVEA każda kąpiel pod prysznicem będzie niezapomnianym doznaniem.

Dlaczego każda kąpiel pod prysznicem powinna być inna?

Prysznic jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas czynności. Dlatego niezmiernie istotne jest to, by nie popaść tu w rutynę.  Na szczęście bardzo niewiele osób stosuje te same codzienne rytuały przez cały tydzień. Styl życia może się bardzo różnić, podobnie rytuały pod prysznicem. Dlatego tak ważne jest modyfikowanie ich w zależności od dnia tygodnia i osobistych potrzeb. Pamiętajmy, że kąpiel pod prysznicem ma nie tylko służyć pielęgnacji naszego ciała, lecz także poprawie nastroju. Istnieje ogromna różnica między szybkim prysznicem przed pracą a długim prysznicem w trakcie weekendu. Służą różnym potrzebom, dlatego należy do nich podchodzić inaczej. Wiele zależy od planowania. Jeśli na przykład włosy myjesz dwa razy w tygodniu, rób to w te dni, kiedy pozwalają Ci na to plany. Jeżeli spodziewasz się leniwej środy, właśnie na ten dzień zaplanuj prysznic i mycie włosów! Jeśli w piątek musisz być w pracy bardzo wcześnie, weź szybki prysznic z samego rana. Jeśli przygotujesz się na te sytuacje i użyjesz dopasowanych produktów, prysznic zamieni się w przyjemność.

Odprężający prysznic w weekend

młoda-piękność-pod-prysznicem

Po pracowitym tygodniu większość osób marzy o odprężającej kąpieli pod prysznicem w weekend. Weekendy, pozbawione presji czasowej, to wspaniała okazja, by cieszyć się czasem tylko dla siebie. Kąpiel pod prysznicem to moment jedynie dla Ciebie, chwila, w której koncentracja na sobie, swojej skórze i swym wyglądzie jest wręcz wskazana. To czas, w którym  możesz podarować ciału to, co najlepsze w żelach pod prysznic NIVEA. Rozpieszczaj się, dobierając produkty, które zapewnią Ci maksymalny relaks i nieopisaną przyjemność.

background

Produkty pod prysznic NIVEA i związane z nimi codzienne rytuały

Idealne rytuały pod prysznicem

Bez względu na dzień tygodnia, rozpocznij dzień od mocnego akcentu i weź cudownie odświeżający prysznic.

Dlaczego prysznic jest ważną częścią dnia?

Niektórzy ludzie twierdzą, że nie potrafią rozpocząć dnia, jeśli nie wezmą prysznica. Są przekonani, że dany dzień rozpoczyna się od orzeźwiającej kąpieli pod prysznicem. Prysznic może być odświeżającym i ożywczym doświadczeniem. Dodatkowo do końca nas wybudza i zwiększa naszą czujność. Biorąc prysznic rano, nie tylko myjemy skórę, ale dajemy sobie prawdziwy zastrzyk energii na cały dzień.
Poza tym poranna kąpiel pod prysznicem doskonale poprawia pewność siebie. Któż z nas nie lubi rozpocząć dnia od porządnej dawki świeżości? Udowodniono, że prysznic jako codzienny rytuał poprawia nam samopoczucie.

Delektuj się chwilą - kąpiel pod prysznicem ma być prawdziwą przyjemnością

szczęśliwa-kobieta-myjąca-włosy

Kąpiel pod prysznicem powinna trwać tyle, ile potrzebujesz. Jeśli będziesz się spieszyć, tylko niepotrzebnie się zestresujesz. Prysznic powinien być pozytywnym i radosnym doświadczeniem, które regeneruje ciało i umysł. Nie spiesz się więc! Celebruj chwile pod prysznicem, Twoja skóra odwdzięczy Ci się naturalnym, pięknym i zdrowym wyglądem.

Porady, które urozmaicą Twoje rytuały pod prysznicem

  • Przez kilka minut ogrzewaj ręcznik na kaloryferze, aby moment wyjścia spod prysznica był przyjemniejszy.
  • Zanim wskoczysz pod wodę, przygotuj wszystkie produkty, które będziesz stosować.
  • W tle puść ulubioną melodię – i śpiewaj, jeśli to lubisz.
  • Lekko przyciemnij światła, aby stworzyć bardziej kojącą atmosferę.
  • Zmieniaj żele pod prysznic – różnorodność nadaje życiu smak!