W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

codzienne-rytuały-header

Codzienne rytuały pod prysznicem

Jak stworzyć idealny rytuał pod prysznicem na 7 dni tygodnia

Odkryj rytuały pod prysznicem na różne dni tygodnia – w ciągu tygodnia zmieniają się Twoje priorytety, więc dlaczego nie prysznice?

7 dni tygodnia – 7 różnych pryszniców

Jak dopasować produkty pod prysznic do różnych dni tygodnia.

Dlaczego tak istotne są zmiany metody kąpieli pod prysznicem

Bardzo niewiele osób stosuje te same codzienne rytuały przez cały tydzień. Styl życia może się bardzo różnić, podobnie rytuały pod prysznicem. Dlatego tak ważne jest modyfikowanie ich w zależności od dnia tygodnia i osobistych potrzeb.

Istnieje ogromna różnica między szybkim prysznicem przed pracą a długim prysznicem w trakcie weekendu. Służą różnym potrzebom, dlatego należy do nich podchodzić inaczej.

Wiele zależy od planowania. Jeśli na przykład włosy myjesz dwa razy w tygodniu, rób to w te dni, kiedy pozwalają Ci na to plany. Jeżeli spodziewasz się leniwej środy, właśnie na ten dzień zaplanuj prysznic i mycie włosów! Jeśli w piątek musisz być w pracy bardzo wcześnie, weź szybki prysznic z samego rana.

Jeśli przygotujesz się na te sytuacje i użyjesz dopasowanych produktów, prysznic zamieni się w przyjemność.

Odprężający prysznic w weekend

młoda-piękność-pod-prysznicem

Po pracowitym tygodniu większość osób marzy o odprężającym prysznicu w weekend. Weekendy, pozbawione presji czasowej, to wspaniała okazja, by cieszyć się czasem tylko dla siebie. Dzięki temu możemy podarować ciału odżywcze i rozpieszczające produkty pod prysznic.

Idealne rytuały pod prysznicem

Bez względu na dzień tygodnia, rozpocznij dzień od mocnego akcentu i weź cudownie odświeżający prysznic.

Dlaczego prysznic jest ważną częścią dnia?

Niektórzy ludzie twierdzą, że nie potrafią rozpocząć dnia, jeśli nie wezmą prysznica. Prysznic może być odświeżającym i ożywczym doświadczeniem. Dodatkowo do końca nas wybudza i zwiększa naszą czujność. Biorąc prysznic rano, nie tylko myjemy skórę, ale dajemy sobie prawdziwy zastrzyk energii na cały dzień.

Poza tym prysznic doskonale poprawia pewność siebie. Któż z nas nie lubi rozpocząć dnia od porządnej dawki świeżości? Udowodniono, że prysznice jako codzienne rytuały poprawiają nam samopoczucie.

Nie spiesz się!

szczęśliwa-kobieta-myjąca-włosy

Kąpiel pod prysznicem powinna trwać tyle, ile potrzebujesz. Jeśli będziesz się spieszyć, tylko niepotrzebnie się zestresujesz. Prysznic powinien być pozytywnym i radosnym doświadczeniem, które regeneruje ciało i umysł. Nie spiesz się więc!

Porady, które urozmaicą Twoje rytuały pod prysznicem

  • Przez kilka minut ogrzewaj ręcznik na kaloryferze, aby moment wyjścia spod prysznica był przyjemniejszy.
  • Zanim wskoczysz pod wodę, przygotuj wszystkie produkty, które będziesz stosować.
  • W tle puść ulubioną melodię – i śpiewaj, jeśli to lubisz.
  • Lekko przyciemnij światła, aby stworzyć bardziej kojącą atmosferę.
  • Zmieniaj żele pod prysznic – różnorodność nadaje życiu smak!