SKUTECZNE DZIAŁANIE W ZGODZIE Z NATURĄ

KOCHAMY PIELĘGNACJĘ, KOCHAMY NATURĘ

POMADKA, KTÓRA ZAPEWNI TWOIM USTOM WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJĄ? Z NIVEA TO MOŻLIWE!

NATURA
SKUTECZNOŚĆ
PRZYJEMNOŚĆ
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

PIĘKNE I ZDROWE USTA OD 1909!


 

Dla NIVEA najbardziej liczysz się TY! Kierujemy się ekspercką wiedzą i uczciwością, stawiając na jakość. Obiecujemy Ci: Najpiękniejsze, zdrowo wyglądające i najbardziej całuśne usta.

Naszą misją jest sprawianie Ci przyjemności poprzez skuteczne i naturalne produkty do pielęgnacji ust!

NASZ NATURALNY PRZEPIS NA SZCZĘŚLIWE USTA

 

Po ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji ust, nadal dbamy o to, aby jakość naszych produktów była na najwyższym poziomie, a innowacyjność i kompetencje były stale rozwijane.

Dzięki temu powstają urocze, naturalne i skuteczne produkty o cennych właściwościach pielęgnacyjnych. Nasze pomadki zostały wzbogacone o formuły ze składnikami pochodzenia naturalnego, takimi jak olejki i witaminy, które czynią z nich receptę na szczęśliwe usta.

Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów, które łączą troskę o środowisko i skuteczną pielęgnację. Pomadki do ust od NIVEA zawierają aż do 100% składników pochodzenia naturalnego. Ale dlaczego nie po prostu 100%? Twoje usta zasługują na optymalną pielęgnację, szczególnie gdy są pod wpływem promieni słonecznych. Dlatego niektóre pomadki od NIVEA zawierają filtry UVA/UVB, niezbędne do ochrony promiennego uśmiechu. Filtry te, choć nie są całkowicie naturalne, chronią i pomagają zachować zdrowe usta. NIVEA łączy esencję natury z kultowym aromatem, zapewniając ustom ochronę i uczucie pielęgnacji.Co sprawia, że Twoje usta są tak gładkie i piękne?

ODPOWIEDZIALNIE POZYSKIWANE MASŁO SHEA

 

 

Masło Shea to niesamowity, wszechstronny składnik nawilżający i superfood dla skóry. Pochodzi z nasion owoców drzewa Shea.

 

Jest naturalnie bogate w kwasy tłuszczowe oraz witaminę A, E i F. Ten cenny składnik jest wykorzystywany w pomadkach NIVEA szczególnie ze względu na swoje nawilżające właściwości.

Ponadto nadaje formule przyjemny zapach i sprawia, że jest bardzo miła w dotyku.

OLEJ SŁONECZNIKOWY

 

 

Olej słonecznikowy pokrywa skórę ust cienką warstwą, która uszczelnia wodę i dłużej utrzymuje nawilżenie, zapewniając lepkość i stabilność naszych ukochanych pomadek.

OLEJ RYCYNOWY

 

Olej Ricinus communis znany również jako olej rycynowy chroni skórę ust przed wysychaniem, tworząc na nich warstwę ochronną, a jednocześnie może poprawić regenerację popękanych ust.

Nasze formuły zapewniają wysoką skuteczność i 24h nawilżenie, a także gładkie i zdrowo wyglądające usta, bez kompromisów. Aby podkreślić naturalne piękno ust, wybraliśmy naturalne składniki, takie jak cenne olejki. Niektóre z nich zostały wzbogacone antyoksydantami i witaminami C i E, chroniącymi przed wolnymi rodnikami w skórze ust.

NASZE ZAANGAŻOWANIE W ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Bardzo zależy nam na dbaniu o usta naszych konsumentów!

Dlatego tak ważne jest dla nas, aby nasz wpływ na środowisko był jak najmniejszy i abyśmy coraz bardziej skupiali się na zrównoważonym rozwoju!

W NIVEA łączymy ze sobą odpowiedzialność za usta, środowisko i społeczeństwo. Dlatego używamy odpowiedzialnie pozyskane masło Shea, aby Twoje słodkie usta otrzymały najlepsze nawilżenie, nie martwiąc się o naturę. Masło Shea jest ważnym źródłem dochodu dla około czterech milionów kobiet w zachodniej Afryce, gdzie ziarna Shea są zbierane i sprzedawane.

Ponadto jesteśmy zaangażowani w społeczności wiejskie i jesteśmy członkiem Global Shea Alliance, co oznacza, że pozyskujemy nasz kluczowy składnik uczciwie i bezpośrednio od rolników w Afryce Zachodniej, wpierając lokalne projekty.Szacunek dla zwierząt


Angażujemy się w działania na rzecz zakończenia testów na zwierzętach na świecie*. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu jesteśmy jednym ze światowych liderów w opracowywaniu i stosowaniu alternatywnych metod testowania. Co więcej, owocowa gama pomadek NIVEA jest WEGAŃSKA. Nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu możesz cieszyć się zdrowymi i odżywionymi ustami, a także mieć pewność, że pomadki NIVEA, których używasz szanują środowisko naturalne.100% OPAKOWANIA Z RECYKLINGU - MNIEJ ODPADÓW!

Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważnym tematem. W związku z tym włożyliśmy wiele wysiłku, aby nasze działania był świadome i zużywały mniej zasobów. Zewnętrzne opakowania naszych pomadek do ust są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu, eliminując plastikowe blistry i tacki.

Jesteśmy dumni z tego, że nieustannie tworzymy wyjątkowe, skuteczne produkty do pielęgnacji ust, jednocześnie traktując dbanie o środowisko, jako nasz obowiązek. Dzięki temu możesz bez końca cieszyć się pomadkami od NIVEA.

Poczuj pocałunek natury od NIVEA!

Bez kompromisów

Czy kiedykolwiek czułaś, że Twoja pielęgnacja ust nie spełnia Twoich prawdziwych pragnień i potrzeb?

Teraz nie ma potrzeby dokonywania wyboru między skutecznością a troską o środowisko.

Pożegnaj się z kompromisami i wybierz NIVEA.