pozbądź się podkrążonych oczu po męsku

Pozbądź się podkrążonych oczu. Po męsku

Zgadza się, bycie facetem nie zwalnia Cię z dbania o skórę pod oczami i stosowania kremów.

Pozbądź się podkrążonych oczu. Po męsku

Jeśli Twoja skóra pod oczami coraz wyraźniej odczuwa skutki przepracowania, stresu, długich nocy spędzonych na mieście i zaczyna przypominać skórę bohaterów z filmów o zombie, NIVEA MEN pomoże przywrócić ją do świata żywych. Fakt #1: skóra pod oczami jest około 10 razy cieńsza niż skóra pozostałej części twarzy, a co za tym idzie, jest dość wrażliwa, więc by została zdrowa, musisz poświęcić jej trochę czasu. Najczęściej cienie pod oczami są wynikiem nagromadzenia toksyn z powodu braku snu, stresu, palenia papierosów, picia alkoholu, złej diety i odwodnienia. Unikanie tych rzeczy oczywiście szłoby w parze z ich zapobieganiem, ale nie będziemy Ci mówić, jak żyć, a raczej pokażemy kilka prostych trików, które sprawią, by twarz wyglądała jak nowa.

PIJ H2O

Woda pomaga wypłukać z organizmu niechciane toksyny, a więc tym samym pomaga utrzymać skórę jędrną i zdrową. Pij co najmniej 8 szklanek dziennie.

CHROŃ SKÓRĘ

Słońce sieje na naszej skórze niemałe spustoszenie, a cienka warstwa pod oczami jest szczególnie wrażliwa na działanie jego ostrych promieni, więc zawsze, ale to zawsze, nakładaj krem z filtrem. Niech ten zabieg dołączy do codziennej pielęgnacji i przed wyjściem z domu upewnij się, że dobrze zabezpieczyłeś skórę wokół oczu.


"Te wskazówki nie są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Jeśli zechcesz zapunktować u swojej lepszej połowy, na pewno będzie pod wrażeniem, gdy zabłyśniesz przed nią wiedzą o cieniach pod oczami i pielęgnacją skóry. Tego jesteśmy pewni. Więc pamiętaj, dziel się z nią tą wiedzą."

KEEP IT COOL

Podczas gdy większość z Was słyszała już pewnie o triku z plasterkami ogórka, swoją drogą dość skutecznym, nie każdy chciałby paradować z wiosenną sałatką na twarzy. Jeśli należysz do tej grupy, wypróbuj schłodzone łyżeczki do herbaty. Po prostu włóż kilka sztuk do zamrażalnika, a kiedy już wystarczająco się schłodzą, umieść je pod oczami na około 10 minut.