Lifehacks w domu

Poznaj life-hacki, które sprawdzą się w drodze

CZY TO PODRÓŻ NA ŁONO NATURY, CZY Z LAPTOPEM DO KAWIARNI ZA ROGIEM.

Z naszymi lifehackami będziesz gotowy na wszystko! Jesteś we właściwym miejscu, by poznać triki, które znacznie umilą czas spędzany poza domem.
biwak

BIWAKOWANIE I BRUD?

Biwakowanie jest super, to fakt, ale bez bieżącej wody trudno cały czas mieć czyste ręce. Na szczęście odrobina pianki do golenia NIVEA MEN wyciśnięta na dłonie sprawdzi się równie skutecznie.

PRZYWRÓĆ ZUŻYTĄ GOLARKĘ DO ŻYCIA

Wyostrz swoje zmysły! Przedstawiamy najlepszy sposób na odrodzenie zużytej maszynki do golenia. Brzmi dobrze?
laptop

PODKRĘĆ JAKOŚĆ DŹWIĘKU W LAPTOPIE

Nawet na laptopie efekty dźwiękowe ulubionego serialu mogą zabrzmieć, jak trzeba! Żeby poprawić akustykę, potrzebny Ci tylko... plastikowy kubek. Przetnij go na pół i zamontuj nad głośnikami. Proste?

USTAW NOWE HASŁO ZWIĄZANE Z TWOIMI PLANAMI I MARZENIAMI

Wciąż zapominasz hasła do komputera? Niech hasło przypomina Ci o celach, planach i marzeniach. O nich przecież nie zapomnisz.
hasło
swedzenie

ZAPOMNIJ O SWĘDZENIU

Lato zasadniczo ma tylko jedną wadę – komary. Żeby pozbyć się uciążliwego swędzenia, posmaruj ugryzienie łagodzącym balsamem po goleniu NIVEA MEN Sensitive.

JAK PODRÓŻOWAĆ AUTEM BEZ NIEDOGODNOŚCI?

Nie od dziś wiadomo, że zadbane auto to wizytówka każdego mężczyzny. Z myślą o wszystkich miłośnikach motoryzacji NIVEA MEN prezentuje kilka sprytnych wskazówek.

JAK FACHOWO SIĘ SPAKOWAĆ?

Podróżowanie tak, ale pakowanie się niekoniecznie? Spokojnie! Nasze rady pomogą Ci przejść bez szwanku przez ten proces.