W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Szampon micelarny do codziennego, delikatnego mycia

Pozwól naszym delikatnym szamponom zadbać o swoje włosy

Nowe Micelarne Szampony NIVEA pielęgnują skórę głowy i włosy. Delikatnie oczyszczają, pozostawiając je odświeżone i piękne.

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA odświeżający włosy

Codziennie ciesz się odświeżonymi i głęboko oczyszczonymi włosami z nowym Micelarnym Szamponem NIVEA z ekstraktem z melisy cytrynowej

Czym są micele?

Micele to mikroskopijnie małe i skupione cząsteczki, które łączą się zarówno z wodą, jak i z tłuszczem. W rezultacie mogą one usuwać rozpuszczone w wodzie i w tłuszczach zanieczyszczenia, robiąc to z niezwykłą delikatnością. Cząsteczki łączące się z tłuszczem przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, a cząsteczki łączące się z wodą uaktywniają inteligentne działanie miceli, co pozwala dokładnie i skutecznie wypłukać brud.

Formuła nowych Micelarnych Szamponów NIVEA oparta jest na skutecznej technologii micelarnej znanej w oczyszczaniu twarzy. Znajdujące się w micelach łagodne cząsteczki oczyszczające, przechwytują zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy oraz rozpuszczają je w wodzie, nie powodując wysuszania i utraty naturalnych lipidów. Są ultra łagodne i skuteczne – dowiedz się o nich więcej.

Szampon do przetłuszczających się włosów i skóry głowy

* Głęboko oczyszczający szampon micelarny NIVEA * dla przetłuszczających się włosów i skóry głowy, głęboko je oczyszcza dzięki micelom. Jego formuła jest wolna od silikonów, nie podrażnia skóry głowy i pozostawia uczucie odświeżenia.

Odświeżający zapach dzięki ekstraktowi z melisy cytrynowej

szampon micelarny

* Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA * oczyszcza włosy i skórę głowy, zapewniając długotrwałą świeżość dzięki pielęgnującej recepturze z ekstraktem z melisy cytrynowej. Pomaga rozpocząć dzień z uczuciem orzeźwiającej energii.

Wzmacniający micelarny szampon - nawilża i poprawia elastyczność

Pielęgnuj, nawilżaj i wzmacniaj włosy z Wzmacniającym Micelarnym Szamponem NIVEA do łamliwych włosów i wrażliwej skóry głowy.

Zapach lilii wodnej

szampon micelarny

* Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA * o przyjemnym, egzotycznym zapachu lilii wodnej, rozpieszczającym zmysły. Ciesz się delikatną pielęgnacją włosów i zadbaj o skórę głowy.

Łagodne oczyszczanie na co dzień

Obawiasz się, że zbyt częste mycie włosów może je wysuszyć? Zapomnij o tym! Formuła nowych Micelarnych Szamponów NIVEA zapewnia łagodne, a jednocześnie skuteczne i odświeżające oczyszczenie każdego dnia. Dodatkowo utrzymuje włosy nawilżone i piękne, dbając o wrażliwą skórę głowy.