Szampon micelarny do codziennego, delikatnego mycia

Pozwól naszym delikatnym szamponom zadbać o swoje włosy
Nowe Micelarne Szampony NIVEA pielęgnują skórę głowy i włosy. Delikatnie oczyszczają, pozostawiając je odświeżone i piękne.

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA odświeżający włosy

Codziennie ciesz się odświeżonymi i głęboko oczyszczonymi włosami z nowym Micelarnym Szamponem NIVEA z ekstraktem z melisy cytrynowej

Czym są micele?

Micele to mikroskopijnie małe i skupione cząsteczki, które łączą się zarówno z wodą, jak i z tłuszczem. W rezultacie mogą one usuwać rozpuszczone w wodzie i w tłuszczach zanieczyszczenia, robiąc to z niezwykłą delikatnością. Cząsteczki łączące się z tłuszczem przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, a cząsteczki łączące się z wodą uaktywniają inteligentne działanie miceli, co pozwala dokładnie i skutecznie wypłukać brud.

Formuła nowych Micelarnych Szamponów NIVEA oparta jest na skutecznej technologii micelarnej znanej w oczyszczaniu twarzy. Znajdujące się w micelach łagodne cząsteczki oczyszczające, przechwytują zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy oraz rozpuszczają je w wodzie, nie powodując wysuszania i utraty naturalnych lipidów. Są ultra łagodne i skuteczne – dowiedz się o nich więcej.

Wzmacniający micelarny szampon - nawilża i poprawia elastyczność

Pielęgnuj, nawilżaj i wzmacniaj włosy z Wzmacniającym Micelarnym Szamponem NIVEA do łamliwych włosów i wrażliwej skóry głowy.

Odkryj siłę miceli w nowych Micelarnych Szamponach NIVEA

Our recommendations for you