Szampon micelarny do codziennego, delikatnego mycia


SZAMPONY OCZYSZCZAJĄCE CZY WZMACNIAJĄCE? CO DLA TWOICH WŁOSÓW

Oczyszczaj włosy, jednocześnie je pielęgnując! Piękne i zdrowo wyglądające włosy chce mieć każda z nas – jednak częste mycie potrafi negatywnie wpływać na nasze kosmyki. Dlatego jeśli Twoje włosy wymagają codziennego mycia, patrząc na szampony oczyszczające wybierz ten, który jest łagodny - dla nich i dla skóry Twojej głowy – na przykład szampon micelarny NIVEA!

Oczyszczający szampon micelarny NIVEA

Codziennie ciesz się odświeżonymi i głęboko oczyszczonymi włosami z Micelarnym Szamponem NIVEA z ekstraktem z melisy cytrynowej.

Codziennie ciesz się odświeżonym i głęboko oczyszczonymi włosami z Micelarnym Szamponem NIVEA z ekstraktem z melisy cytrynowej.

Micelarne Szampony zapewniają włosom i skórze głowy niezwykle delikatne oczyszczanie. Dzieje się tak dzięki zawartości miceli - mikroskopijnie małeych i skupionych cząsteczek, które łączą się zarówno z wodą, jak i z tłuszczem. W rezultacie mogą one usuwać rozpuszczone w wodzie i w tłuszczach zanieczyszczenia, robiąc to z niezwykłą delikatnością. Znajdujące się w micelach łagodne cząsteczki oczyszczające, które łączą się z tłuszczem przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy; a cząsteczki łączące się z wodą uaktywniają inteligentne działanie miceli, co pozwala dokładnie i skutecznie wypłukać brud. Ultra łagodne i skuteczne, micele rozpuszczają zanieczyszczenia w wodzie, nie powodując wysuszania i utraty naturalnych lipidów. 

Idealny szampon do włosów przetłuszczających się

* Głęboko oczyszczający szampon micelarny NIVEA dla przetłuszczających się włosów i skóry głowy, głęboko je oczyszcza dzięki micelom. Jego formuła nie podrażnia skóry głowy
 i pozostawia uczucie odświeżenia. Ten łagodny szampon micelarny błyskawicznie poprawia kondycję włosów, nadając im lekkości i przywracając zdrowy wygląd.

szampon micelarny

Odświeżający zapach dzięki ekstraktowi z melisy cytrynowej

* Głęboko Oczyszczający Szampon Micelarny NIVEA oczyszcza włosy i skórę głowy, zapewniając długotrwałą świeżość dzięki pielęgnującej recepturze z ekstraktem z melisy cytrynowej. Pomaga rozpocząć dzień z uczuciem orzeźwiającej energii. To doskonały szampon micelarny, który skutecznie oczyszcza włosy, nie wysuszając ich.


Szampony wzmacniające - wsparcie dla łamliwych włosów.

Łagodnie oczyszcza, nawilża i wzmacnia włosy - odkryj Wzmacniający Szampon Micelarny NIVEA do łamliwych włosów i wrażliwej skóry głowy.
szampon micelarny

Szampon micelarny o zapachu lilii wodnej

Ciesz się delikatną pielęgnacją włosów i zadbaj o skórę głowy z Wzmacniającym Szamponem Micelarnym o przyjemnym, rozpieszczającym zmysły zapachu lilii wodnej.

Łagodne oczyszczanie na co dzień

Obawiasz się, że zbyt częste mycie włosów może je wysuszyć? Zapomnij o tym! Formuła, którą zawierają Szampony wzmacniające NIVEA zapewniają łagodne, a jednocześnie skuteczne i odświeżające oczyszczenie każdego dnia. Dodatkowo wzmacnia włosy by były bardziej sprężyste i dba o wrażliwą skórę głowy.