przewodnik-po-lakierach

Przewodnik po lakierach do włosów

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy, kiedy twoje włosy mają gorszy dzień, czy chcesz poskromić nieposłuszne kosmyki lub też utrwalić upięcie, masz do dyspozycji całą gamę produktów do stylizacji włosów. Podpowiadamy, który wybrać i jak go używać.


APLIKACJA - JAK UŻYWAĆ LAKIERÓW DO WŁOSÓW I INNYCH PRODUKTÓW DO STYLIZACJI
Istnieje mnóstwo różnych produktów do stylizacji włosów, jednak najlepsze efekty osiągniesz wtedy, gdy będziesz wiedzieć jak używać tego, który najlepiej odpowiada na potrzeby Twoich włosów.

NAJLEPSZE PRODUKTY DO STYLIZACJI WŁOSÓW OD NIVEA DLA RÓŻNYCH FRYZUR
Lakier idealnie nadaje się do stylizacji wszystkich długości włosów. Jest to jeden z najlepszych produktów do utrwalania upięć, takich jak np. kok. Ponieważ lakier do włosów jest lekki, idealnie nadaje się do dłuższych włosów. 

Jeśli masz naturalnie kręcone włosy, nałóż równomiernie piankę, od nasady włosów, aż po ich końce. Następnie wysusz suszarką z dyfuzorem, by uzyskać zdrowe, lśniące loki.

JAK PRAWIDŁOWO NAKŁADAĆ LAKIER DO WŁOSÓW
Trzymaj lakier w odległości około 30 cm od włosów i rozpylaj równomiernie produkt wokół głowy. Trzymanie lakieru zbyt blisko nasady włosów lub aplikowanie produktu w jednym miejscu może sprawić, że włosy będą posklejane.
 
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STYLIZACJI WŁOSÓW Z UŻYCIEM PIANEK DO WŁOSÓW
Najlepszym sposobem na wzmocnienie struktury lub zwiększenie objętości prostych włosów jest nałożenie pianki do włosów za pomocą grzebienia.
 
Najpierw wstrząśnij dobrze butelkę, następnie wyciśnij piankę na otwartą dłoń. Zanurz grzebień w piance i wczeszesz ją we włosy od nasady aż po same końce.

POSKRAMIANIE NIESFORNYCH KOSMYKÓW
Jeśli masz cienkie włosy lub kosmyki, które mają tendencję do sterczenia, nałóż niewielką ilość lakieru do włosów NIVEA Volume Care na szczotkę i przeczesz problematyczne miejsca. Dzięki temu unikniesz efektu mokrych włosów, jaki mogłabyś uzyskać, aplikując lakier bezpośrednio u nasady włosów.

PRZYWRACANIE ŻYCIA OKLAPNIĘTYM WŁOSOM
W dniach, kiedy Twoje włosy przylegają do głowy, są pozbawione energii i objętości - wypróbuj ten szybki i łatwy trik. Oddziel i zaczesz górną część włosów do przodu, spryskaj je przy skórze głowy lakierem do włosów NIVEA Volume Care. Następnie natapiruj je grzebieniem i utrwal lakierem. Zaczesz z powrotem włosy do tyłu i ciesz się naturalnie wyglądającą objętością.

5 RZECZY, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ, UŻYWAJĄC LAKIERU DO WŁOSÓW

1. Lakiery do włosów mają różny poziom utrwalania.  
2. Zapchane rozpylacze lakierów do włosów mogą skutkować nierównomierną aplikacją produktu.
3. Mniej czasem znaczy więcej - chcesz mieć lśniące, a nie obciążone włosy.
4. Bądź ostrożna - lakier do włosów w połączeniu z prostownicą może wysuszać włosy.
5. Najlepsze rezultaty osiągniesz, gdy podczas rozpylania, stale będziesz potrząsać lakierem.

KTÓREGO PRODUKTU DO STYLIZACJI WŁOSÓW POWINNAM UŻYĆ?


LAKIER DO WŁOSÓW
Lakier do włosów może być używany do wielu fryzur - zarówno, kiedy chcesz poskromić odstające kosmyki, jak i uzyskać przykuwający wzrok look. Lakier do włosów NIVEA Volume Care to idealny produkt zapewniający objętość i 24-godzinne utrwalenie bez wysuszania włosów. 

PIANKI DO WŁOSÓW
Pianki do włosów, np. NIVEA Volume Care łączą ochronę przed gorącem i modelowanie włosów w jednym. Pianki do włosów mogą być nakładane kiedy włosy są wciąż mokre. Można je nakładać na włosy od ich nasady aż po końcówki, by uzyskać efekt lśniących i zadbanych włosów.