W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

przewodnik-po-lakierach

Lakier czy pianka do włosów? Sprawdź czego potrzebujesz - NIVEA

Przewodnik po lakierach i piankach do włosów

Niezależnie od tego, czy chcesz poskromić nieposłuszne kosmyki lub też utrwalić upięcie, masz do dyspozycji lakiery i pianki do włosów NIVEA.

przewodnik-po-lakierach


APLIKACJA - JAK UŻYWAĆ LAKIERÓW DO WŁOSÓW I INNYCH PRODUKTÓW DO STYLIZACJI

Istnieje mnóstwo różnych produktów do stylizacji włosów. Najlepsze efekty osiągniesz z nimi wtedy, gdy będziesz wiedzieć jak je używać. Dlatego wybierz lakier lub piankę odpowiadającą na potrzeby Twoich włosów.

 
NAJLEPSZE PRODUKTY DO STYLIZACJI WŁOSÓW OD NIVEA DLA RÓŻNYCH FRYZUR

Lakier idealnie nadaje się do stylizacji wszystkich długości włosów. Jest to jeden z najlepszych produktów do utrwalania upięć, takich jak np. kok. Ponieważ lakier do włosów jest lekki, idealnie nadaje się do dłuższych włosów.

Jeśli masz naturalnie kręcone włosy, nałóż równomiernie piankę do włosów kręconych. Stosuj ją od nasady, aż po końce. Następnie wysusz suszarką z dyfuzorem, by uzyskać zdrowe, lśniące loki.

JAK PRAWIDŁOWO NAKŁADAĆ LAKIER DO WŁOSÓW

Trzymaj lakier w odległości około 30 cm od włosów i rozpylaj równomiernie produkt wokół głowy. Trzymanie lakieru zbyt blisko lub aplikowanie go w jednym miejscu może posklejać włosy.

 
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STYLIZACJI WŁOSÓW Z UŻYCIEM PIANEK DO WŁOSÓW

Najlepszym sposobem na wzmocnienie struktury lub zwiększenie objętości prostych włosów jest nałożenie pianki za pomocą grzebienia.

Najpierw wstrząśnij dobrze butelkę, następnie wyciśnij piankę na otwartą dłoń. Zanurz grzebień w piance i wczeszesz ją we włosy od nasady aż po same końce.

POSKRAMIANIE NIESFORNYCH KOSMYKÓW

Masz cienkie włosy lub kosmyki, które mają tendencję do sterczenia? Nałóż niewielką ilość lakieru do włosów NIVEA Volume Care na szczotkę i przeczesz problematyczne miejsca. Dzięki temu unikniesz efektu mokrych włosów, jaki mogłabyś uzyskać, aplikując lakier bezpośrednio u nasady włosów.


PRZYWRACANIE ŻYCIA OKLAPNIĘTYM WŁOSOM

Twoje włosy przylegają do głowy i są pozbawione energii oraz objętości? Wypróbuj ten szybki i łatwy trik. Oddziel i zaczesz górną część włosów do przodu. Spryskaj je przy skórze głowy lakierem do włosów NIVEA Volume Care. Następnie natapiruj je grzebieniem i utrwal lakierem. Zaczesz z powrotem włosy do tyłu i ciesz się naturalnie wyglądającą objętością.

5 RZECZY, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ, UŻYWAJĄC LAKIERU DO WŁOSÓW

  1. Lakiery do włosów mają różny poziom utrwalania.
  2. Zapchane rozpylacze lakierów do włosów mogą skutkować nierównomierną aplikacją produktu.
  3. Mniej czasem znaczy więcej - chcesz mieć lśniące, a nie obciążone włosy.
  4. Bądź ostrożna - lakier do włosów w połączeniu z prostownicą może wysuszać włosy.
  5. Najlepsze rezultaty osiągniesz, gdy podczas rozpylania, stale będziesz potrząsać lakierem.

przewodnik-po-lakierach

KTÓREGO PRODUKTU DO STYLIZACJI WŁOSÓW POWINNAM UŻYĆ?

LAKIER DO WŁOSÓW

Lakier do włosów może być używany do wielu fryzur. Zarówno, kiedy chcesz poskromić odstające kosmyki, jak i uzyskać przykuwający wzrok look. Lakier do włosów NIVEA Volume Care to idealny produkt zapewniający objętość. Da Ci także 24-godzinne utrwalenie bez wysuszania włosów.


PIANKI DO WŁOSÓW

Pianki do włosów kręconych, np. NIVEA Volume Care łączą ochronę przed gorącem i modelowanie włosów w jednym. Mogą one być nakładane kiedy włosy są wciąż mokre. Pianki do loków nakładaj od ich nasady aż po końcówki. Wtedy uzyskasz efekt lśniących i zadbanych włosów.