Jak NIVEA troszczy się o naszą planetę

TOUCH MAKES US HUMAN

Dotyk jest oznaką człowieczeństwa. Nasza skóra, jako największy organ ludzkiego ciała, jest kluczowym nośnikiem dotyku, umożliwiającym poznawanie otaczającego nas świata oraz budowanie relacji z innymi ludźmi.

SPRAWMY, BY NASZ ŚWIAT POCZUŁ POZYTYWNĄ MOC LUDZKIEGO DOTYKU!

 

baby-hand-holding-adult-finger

W NIVEA wierzymy w pozytywną moc ludzkiego dotyku. Tworzymy produkty, dzięki którym poczujesz się dobrze w swojej skórze, będziesz cieszyć bliskością i po prostu życiem. Wiemy, że do tematu skóry należy mieć podejście holistyczne. Zatem analizujemy, jak łączy nas ona z otoczeniem, a jednocześnie jak oddziałują na nią różne czynniki, takie jak np. dieta czy emocje.

Naszą filozofią jest tworzenie kosmetyków, które wspomagają naturalne funkcje skóry, aby móc cieszyć się zdrową i piękną skórą. Zależy nam na tym, by pozytywnie oddziaływać na świat. Wyznaczyliśmy sobie ambitne cele dotyczące zrównoważonego rozwoju. Nieustannie udoskonalamy formuły naszych kosmetyków, by były jak najlepsze, przy możliwie najniższym wpływie na środowisko. Wspieramy eko-inicjatywy i blisko współpracujemy z innymi partnerami, by w ten sposób pozytywnie wpłynąć na naszą planetę. Tworzenie pielęgnacji delikatnej zarówno dla skóry, jak i dla środowiska, jest wyzwaniem, które w NIVEA przyświeca nam na każdym kroku.


Niniejsza strona, opracowana z myślą o ochronie naszej planety, zawiera wszelkie informacje dotyczące bezpiecznej, delikatnej i skutecznej pielęgnacji skóry oraz ochrony środowiska naturalnego.

DOBRO SKÓRY ZAWSZE NA 1. MIEJSCU

Korzystaj z wiodącej ekspertyzy NIVEA w zakresie pielęgnacji skóry. Dowiedz się więcej na temat tego, jak angażujemy się w ocenę bezpieczeństwa produktów do pielęgnacji skóry, poznaj nasze inicjatywy na rzecz zdrowej i bardziej przyjaznej środowisku pielęgnacji oraz składniki NIVEA.
nivea-sustainability-world-is-our-skin

NASZ ŚWIAT JAK NASZA SKÓRA

Odkryj wiele sposobów, którymi NIVEA troszczy się o świat i stara się doskonalić działania w zakresie zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach - od zasobów, przez produkcję, opakowania, po recykling.
nivea-sustainability-honesty-transparency

UCZCIWOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ

Poznaj wartości NIVEA i zobacz, jak wdrażamy je w każdą dziedzinę naszej działalności - od kodeksu postępowania, po zaangażowanie, wspólne projekty i inne przedsięwzięcia.