Lifehacks w domu

Porady i triki, które sprawdzą się w domu

POSPRZĄTANY GARAŻ, UPORZĄDKOWANE PODDASZE...
NAWET SAMOCHÓD UMYTY

Nadszedł czas, by usiąść i odpocząć, ale nie… drzwi do kuchni nadal wydają ten irytujący pisk. Nie panikuj, pomożemy Ci się go pozbyć oraz nauczymy kilku innych sztuczek.

HORROR SKRZYPIĄCYCH DRZWI

Problem ze skrzypiącymi drzwiami? Jeśli nie masz pod ręką oleju, zaufaj sprawdzonej piance do golenia NIVEA MEN. Wyciśnij trochę na zawiasy, przetrzyj i problem z głowy!

PRASOWANIE KOŁNIERZYKA

Skoro mieszkacie we dwoje i dzielicie się lodówką, dlaczego nie dzielić się prostownicą? Prasowanie kołnierzyków wreszcie przestanie być koszmarem.
prasowanie kołnierzyka

PROSTE JAK PRZYKRĘCANIE ŚRUBKI

Jesteś niedzielnym majsterkowiczem? Zamiast siłować się ze śrubokrętem, zobacz, jakie to proste!

STRZYŻENIE BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH

Masz dość sprzątania obciętych włosów ze wszystkich zakamarków łazienki? Zobacz, jak zmienić fryzurę bez bałaganu!

SŁOICZKU, OTWÓRZ SIĘ

Pokaż siłę i otwórz słoik już za pierwszym razem! Przekonaj się, jak jedna gumka recepturka sprytnie odmieni Twoje życie.

POZBĄDŹ SIĘ SKORUPKI

Po treningu czas na nabiał! Proszek do pieczenia dodany do gotującej się wody pozwoli obrać jajka w sekundę. Nie wierzysz? Spróbuj!


antyperspirant w szafie

ZACHOWAJ ŚWIEŻOŚĆ UBRAŃ NA DŁUŻEJ

Niektórych ciuchów używasz tylko od czasu do czasu i długie wiszenie w szafie im nie służy? Jeśli chcesz, by Twoje najlepsze koszule pozostały świeże, zostaw na dnie szafy prawie pusty antyperspirant w kulce NIVEA MEN.

JAK OKIEŁZNAĆ KUCHNIĘ PO MĘSKU?

Chcesz zaimponować swojej partnerce i zaskoczyć ją przygotowanym przez siebie śniadaniem? Przepisu tu nie znajdziesz, ale nasze wskazówki pomogą Ci poradzić sobie z tym wyzwaniem dwa razy szybciej.

JAK EKSPRESOWO ZORGANIZOWAĆ RANDKĘ?

Prawdziwy mężczyzna jest zawsze przygotowany. Planujesz randkę i poszukujesz kreatywnych tricków? W takim razie dobrze trafiłeś!

JAK OTWORZYĆ NIEMAL WSZYSTKO?

Kreatywność i męski spryt idą ze sobą w parze. Jeśli jednak zabraknie Ci pary w rękach, nasze tricki pomogą Ci poradzić sobie z otwarciem trudniejszych opakowań.