Kąpiele

Zanurz się: weź relaksującą kąpiel

Stwórz własne spa – w Twojej łazience
Ciepłe światło świec, muzyka klasyczna i cudowny zapach – relaks w domu jest najprzyjemniejszy. Stosując się do kilku prostych rad, możesz stworzyć zaciszny kącik relaksacyjny we własnej łazience.

Jeszcze przyjemniejsza kąpiel: jak wzbogacić kąpielowe DOŚWIADCZENIA

Jeszcze przyjemniejsza kąpiel: oto jak wzbogacić doświadczenia kąpielo

  • Czasem po długim dniu o niczym nie marzymy tak jak o relaksującej kąpieli – ale nie zapominaj o odpowiedniej atmosferze. 
  • By mieć pewność, że Twoja łazienka stanie się oazą relaksu, w pomieszczeniu rozmieść świece i ciesz się ich nastrojowym blaskiem. 
  • Włącz swoją ulubioną muzykę – najlepsza będzie taka, przy której najszybciej się relaksujesz. 
  • Jednak w żadnym razie nie wskakuj od razu do ciepłej wody – najpierw pomyśl o cudownie pachnącym płynie do kąpieli, wybierz pielęgnujący płyn do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 w wersji Care & Relax lub Goodbye Stress – to czysta przyjemność dla zmysłów. 
  • Czego jeszcze potrzebujesz w swój wieczór relaksu? Dokładnie, tak. Dobrej książki!

Książki przenoszą nas do innego świata. Codzienne trudy niech odejdą w siną dal

By się zrelaksować, najlepiej wybrać książkę o optymistycznym przesłaniu. Zabawną? Tak! O miłości? O, tak! Mrożącą krew w żyłach? Czemu nie, byle nie za bardzo! Po długim dniu marzysz tylko o tym, żeby się wygodnie ułożyć i zapomnieć o wszystkich troskach.

Twoja łazienka – królestwo relaksu

By móc w pełni cieszyć się domowym królestwem relaksu, potrzebujesz czasu i spokoju. Zwolnij. Wyłącz telefon i włącz swoje domowe królestwo relaksu. Przed kąpielą napełnij wannę cudownie ciepłą wodą i wybierz ulubione pieszczące zmysły produkty oraz odprężającą muzykę – Twoje prywatne spa jest gotowe.

Twoja ulubiona muzyka w Twojej ulubionej części dnia

Muzyka silnie oddziałuje na nasz umysł. Relaksujące dźwięki znacząco obniżają poziom stresu i pomagają się odprężyć. Ciesz się kojącym działaniem muzyki instrumentalnej czy klasycznych kawałków. Naturalne, łagodne dźwięk pomogą Ci odnaleźć wewnętrzną równowagę. Pozwól się porwać muzyce i zyskaj nową energię do realizowania kolejnych wyzwań.

Ciesz się spa w swoim domu

Our recommendations for you

Zobacz także