Jeszcze przyjemniejsza kąpiel: jak wzbogacić kąpielowe DOŚWIADCZENIA

Jeszcze przyjemniejsza kąpiel: oto jak wzbogacić doświadczenia kąpielo

  • Czasem po długim dniu o niczym nie marzymy tak jak o relaksującej kąpieli – ale nie zapominaj o odpowiedniej atmosferze. 
  • By mieć pewność, że Twoja łazienka stanie się oazą relaksu, w pomieszczeniu rozmieść świece i ciesz się ich nastrojowym blaskiem. 
  • Włącz swoją ulubioną muzykę – najlepsza będzie taka, przy której najszybciej się relaksujesz. 
  • Jednak w żadnym razie nie wskakuj od razu do ciepłej wody – najpierw pomyśl o cudownie pachnącym płynie do kąpieli, wybierz pielęgnujący płyn do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 w wersji Care & Relax lub Goodbye Stress – to czysta przyjemność dla zmysłów. 
  • Czego jeszcze potrzebujesz w swój wieczór relaksu? Dokładnie, tak. Dobrej książki!
Dobra Książka

Książki przenoszą nas do innego świata. Codzienne trudy niech odejdą w siną dal

By się zrelaksować, najlepiej wybrać książkę o optymistycznym przesłaniu. Zabawną? Tak! O miłości? O, tak! Mrożącą krew w żyłach? Czemu nie, byle nie za bardzo! Po długim dniu marzysz tylko o tym, żeby się wygodnie ułożyć i zapomnieć o wszystkich troskach.

Twoja łazienka – królestwo relaksu

By móc w pełni cieszyć się domowym królestwem relaksu, potrzebujesz czasu i spokoju. Zwolnij. Wyłącz telefon i włącz swoje domowe królestwo relaksu. Przed kąpielą napełnij wannę cudownie ciepłą wodą i wybierz ulubione pieszczące zmysły produkty oraz odprężającą muzykę – Twoje prywatne spa jest gotowe.

Twoja ulubiona muzyka w Twojej ulubionej części dnia

Muzyka silnie oddziałuje na nasz umysł. Relaksujące dźwięki znacząco obniżają poziom stresu i pomagają się odprężyć. Ciesz się kojącym działaniem muzyki instrumentalnej czy klasycznych kawałków. Naturalne, łagodne dźwięk pomogą Ci odnaleźć wewnętrzną równowagę. Pozwól się porwać muzyce i zyskaj nową energię do realizowania kolejnych wyzwań.
Krem nawilżający NIVEA

Po kąpieli: czas na pieszczące zmysły praktyki relaksacyjne

Relaks po długim dniu jest potrzebny nie tylko Tobie, ale i Twojej skórze. Pomóż jej się zregenerować, stosując po kąpieli maseczkę nawilżającą, na przykład maseczka nawilżająca NIVEA Hey There Soft Skin. Po jej nałożeniu Twój NIVEA Nawilżający krem na dzień zadziała jeszcze bardziej odżywczo.
Spa w Twojej łazience

Spa w Twojej łazience – jeszcze przyjemniejsze w dobrym towarzystwie

Ciesz się wieczorem w spa razem z najlepszą przyjaciółką, opowiedz jej o swoim dniu i niech śmiech będzie z Wami. Zapomnij o stresie i pozwól o nim zapomnieć swojej skórze.