Hydra IQ

Jak nawilżyć skórę? Poznaj formułę Hydra IQ od NIVEA

WSKAZÓWKI PIELĘGNACYJNE

Jeśli Twoja skóra jest dobrze nawodniona, staje się mocniejsza i bardziej wytrzymała oraz ma zdrowszy wygląd, jest bardziej napięta i pełna energii.

jak chronić skórę...

Chcesz móc chronić ciało przed szkodliwym wpływem promieni UV i innymi podrażnieniami? Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
Hydra IQ

Chcesz mieć pewność, że zapewniasz skórze właściwą rutynę pielęgnacyjną, dzięki której utrzymuje ona optymalny poziom nawilżenia? Zwróć uwagę na właściwości produktów kosmetycznych, których używasz.

Twoja skóra ma tendencję do przesuszania się, jest matowa i pozbawiona blasku? Postaw na intensywną pielęgnację, która przywróci właściwy poziom nawodnienia. Spośród szerokiej gamy kosmetyków nawilżających wybierz te, które oferują Ci wymierne korzyści i natychmiast zauważalny efekt.

Hydra IQ opracowana przez markę NIVEA jest opatentowaną technologią nawilżania zapewniającą głębokie i długotrwałe nawodnienie. Marka wykorzystuje ją w produkcji wielu kosmetyków do pielęgnacji ciała.

FORMUŁA HYDRA IQ

Formuła Hydra IQ została stworzona w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe w zakresie gospodarki wodnej skóry. Wykazały one, że za prawidłowy transport i wnikanie wody do komórek skóry odpowiedzialne są specjalne białka. To tzw. akwaporyny. Tworzą one kanaliki wodne, transportujące cząsteczki wody do każdej komórki. Od nich zależy zdolność skóry do skutecznego, samodzielnego nawilżania. Poziom akwaporyn ma więc bezpośredni związek z suchością Twojej skóry.

Właśnie w oparciu o tę wiedzę, NIVEA opracowała formułę Hydra IQ. Wspomaga ona tworzenie się akwaporyn i usprawnia pracę naturalnego systemu odpowiedzialnego za głębokie nawadnianie skóry.

Hydra IQ

Hydra IQ

To unikalne, rewolucyjne rozwiązanie ma wiele produktów NIVEA. Znajdziesz je w balsamach do ciała, żelach pod prysznic, pomadkach nawilżających… Formuła IQ wnika wgłąb skóry i od wewnątrz wspomaga naturalny proces jej nawadniania. Regularne stosowanie tych produktów zapewnia długotrwałe nawilżenie. To z kolei widocznie poprawia kondycję skóry, wzmacnia jej strukturę i sprawia, że jest gładka.


ZDROWY BLASK

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, wypróbuj balsamy do ciała NIVEA. Zawierają one unikalną technologię Hydra IQ. Jeśli nie wiesz, który kosmetyk Tobie odpowiada, wykonaj krótki psychotest, dzięki któremu znajdziesz „swój ideał”.
Hydra IQ

NIVEA BALSAM DO CIAŁA HAPPY TIME

Happy Time balsam do ciała o zapachu pomarańczy poprawia nastrój. Formuła HYDRA IQ pozwala na długotrwały efekt głębokiego nawilżenia.

 
NIVEA REGENERUJĄCY BALSAM DO CIAŁA SOS

Zastosowanie w Regenerującym Balsamie SOS innowacyjnej technologii HYDRA IQ daje nawilżenie na 48h. Skóra sucha i szorstka staje się zregenerowana i czuje natychmiastową ulgę.

 
NIVEA WYGŁADZAJĄCE MLECZKO DO CIAŁA

Wygładzające mleczko do ciała stworzone z myślą o potrzebach skóry suchej. Zapewnia ono nawilżenie non stop 24h+ dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii HYDRA IQ.

 
NIVEA ODŻYWCZE MLECZKO DO CIAŁA

Odżywcze mleczko do ciała zapewnia intensywną i długotrwałą pielęgnację. Innowacyjna technologia HYDRA IQ zapewnia doskonałe nawilżenie i widoczną gładkość skóry.