Poranny prysznic

Poranny prysznic - obudź się z żelem pod prysznic NIVEA

PORANNY PRYSZNIC

Czas pod prysznicem daje ci możliwość skupienia się wyłącznie na sobie – wykorzystaj tę chwilę na poprawę humoru i pieszczotę dla skóry. To doskonale nastroi cię na cały dzień!

obudź się i naładuj energią!

Poranny prysznic

Większość osób, biorąc poranny prysznic, pragnie się szybko obudzić i napełnić energią. To również doskonały sposób na refleksję i psychiczne przygotowanie się na kolejny się dzień. W ciągu dnia nie masz zbyt wielu momentów, kiedy możesz pobyć sama ze swoimi myślami. Poranny prysznic daje Ci taką szansę. Jest idealną chwilą na marzenia i snucie planów. Jak również doskonałą okazją do tego, by skupić się właśnie na sobie. Z kolei świeżość i piękna, gładka skóra przełożą się na pewność siebie. A Ty, niezależnie od tego, co przyniesie dzień, będziesz na to przygotowana. Dlatego nie zapominaj o porannym prysznicu. To właśnie on sprawi, że znacznie chętniej zajmiesz się wyzwaniami, jakie przed Tobą stoją.


WYGLĄDAJ ŚWIETNIE, CZUJ SIĘ ŚWIETNIE!

Znajdując czas na to, by dopieścić zmysły o poranku, możesz poprawić swój nastrój na wiele godzin. Jeśli wyglądasz świetnie, wzrośnie też Twoja pewność siebie. Jeśli będziesz najlepszą wersją siebie samej, możesz mieć pewność, że wszystko pozostałe się poukłada.

Poranny prysznic

JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ CZAS POD PRYSZNICEM?

Poranny prysznic

NIE SPIESZ SIĘ

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na to, by prysznic był relaksujący i przyjemny. Jeśli będziesz robić to w pośpiechu, będziesz bardziej zestresowana i niepotrzebnie wprawisz się w nerwowy nastrój.

ŚPIEWAJ NA CAŁE GARDŁO

Śpiewanie pod prysznicem to idealny sposób na uwolnienie skumulowanej energii lub pozbycie się frustracji. Co więcej, jest to dobre dla Twojego psychicznego i fizycznego zdrowia i odstresuje – śpiewaj więc swoje ulubione piosenki na całe gardło!

PRZYPOMNIJ SOBIE, CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚ SOBĄ

Te kilka minut pod prysznicem mogą okazać się jedyną chwilą spędzoną tylko ze sobą. Zanim  więc rozpoczniesz dzień, przypomnij sobie, co sprawia, że jesteś wyjątkowa. Pomyśl też o swoich ostatnich osiągnięciach. Te myśli pozostaną przy Tobie przez długi czas i pomogą Ci w utrzymaniu wysokiej samooceny.

ORZEŹWIENIE NA DZIEŃ DOBRY

Do porannej rutyny idealnie nadają się żele pod prysznic z olejkami, które mają orzeźwiający zapach. Dzięki nim wiosnę można poczuć jeszcze intensywniej, a za sprawą ich wyjątkowo odświeżających właściwości, doskonale sprawdzą się także po treningu.

znajdź produkty

NAJLEPIEJ PASUJĄCE DO TWOJEJ PORANNEJ PIELĘGNACJI
Poranny prysznic
Poranny prysznic wprawia Cię w odpowiedni nastrój na cały dzień. Dlatego używaj produktów, które sprawią, że będziesz się czuć doskonale.


ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL O PORANKU

Poczuj się jak najlepsza wersja siebie samej, dzięki żelowi pod prysznic NIVEA Lemon Grass and Oil. Jego zapach pobudzi zmysły i sprawi, że poczujesz się gotowa na to, by stawić czoła wszystkim wyzwaniom.


DOZNANIA DLA WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

Postaw na kobiecość i wybierz żel pod prysznic NIVEA Water Lily & Oil. Dzięki niemu skóra Twojego ciała otrzyma pieszczotę, na jaką zasługuje. A połączenie świeżego, kobiecego zapachu z perełkami olejku zapewni Ci pielęgnację. Po takim prysznicu pozytywna aura zostanie z Tobą na dłużej.


RELAKS I PIELĘGNACJA

Żel pod prysznic NIVEA Hawaii Flower & Oil ma wspaniały, relaksujący zapach. Jest idealny, jeśli chcesz się wyciszyć przed ważnym spotkaniem, czy dobrze nastroić na cały dzień. Żel ten, zamieniając się w miękką pianę sprawi, że poczujesz się dopieszczona i zadbana.