Poranny prysznic

Poranny prysznic

zwiększ swoją pewność siebie
Czas pod prysznicem daje ci możliwość skupienia się wyłącznie na sobie – wykorzystaj tę chwilę na poprawę humoru i pieszczotę dla skóry. To doskonale nastroi cię na cały dzień!

obudź się...

i naładuj energią!
Większość osób, biorąc poranny prysznic pragnie się obudzić po sennym letargu i naładować energią. To również doskonały sposób na refleksję i psychiczne przygotowanie się na rozpoczynający się dzień. W ciągu dnia nie masz zbyt wielu momentów, kiedy możesz pobyć sama ze swoimi myślami – branie prysznica daje Ci szansę na refleksje na temat tego, co jest wspaniałe w Twoim życiu i jest doskonałą okazją do tego, by skupić się właśnie na sobie. Świadomość tego, że jesteś odświeżona i zadbana przełoży się na pewność siebie, niezależnie od tego, co przyniesie dzień: będziesz o wiele bardziej przygotowana na to, by sobie z wszystkim poradzić, jeśli wcześniej zafundowałaś sobie przyjemny prysznic. Nie ma lepszego sposobu na poprawę pewności siebie, a poranny prysznic sprawi, że chętnie zajmiesz się wyzwaniami, jakie przed Tobą stoją.

WYGLĄDAJ ŚWIETNIE, CZUJ SIĘ ŚWIETNIE!


Znajdując czas na to, by dopieścić zmysły o poranku, możesz poprawić swój nastrój na wiele godzin. Jeśli wyglądasz świetnie, wzrośnie też Twoja pewność siebie. Jeśli będziesz najlepszą wersją siebie samej, możesz mieć pewność, że wszystko pozostałe się poukłada.

JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ CZAS POD PRYSZNICEM?

NIE SPIESZ SIĘ

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na to, by prysznic był relaksujący i przyjemny. Jeśli będziesz robić to w pośpiechu, będziesz bardziej zestresowana i niepotrzebnie wprawisz się w nerwowy nastrój

ŚPIEWAJ NA CAŁE GARDŁO

Śpiewanie pod prysznicem to idealny sposób na uwolnienie skumulowanej energii lub pozbycie się frustracji. Co więcej, jest to dobre dla Twojego psychicznego i fizycznego zdrowia i odstresuje – śpiewaj więc swoje ulubione piosenki na całe gardło!

PRZYPOMNIJ SOBIE, CO SPRAWIA ŻE JESTEŚ SOBĄ

Te kilka minut pod prysznicem mogą okazać się jedyną chwilą spędzoną tylko ze sobą, zanim rozpoczniesz dzień – wykorzystaj ten czas na przypomnienie sobie, co sprawia, że jesteś wyjątkowa. Pomyśl też o swoich ostatnich osiągnięciach. Te myśli pozostaną przy Tobie przez długi czas i pomogą Ci w utrzymaniu wysokiej samooceny.

ORZEŹWIENIE NA DZIEŃ DOBRY

Do porannej rutyny idealnie nadają się żele pod prysznic z olejkami, które mają orzeźwiający zapach. Dzięki nim wiosnę można poczuć jeszcze intensywniej, a za sprawą ich wyjątkowo odświeżających właściwości, doskonale sprawdzą się także po treningu.

znajdź produkty

NAJLEPIEJ PASUJĄCE DO TWOJEJ PORANNEJ PIELĘGNACJI

Poranny prysznic 
Twój poranny prysznic wprawia Cię w odpowiedni nastrój na cały dzień – używaj więc produktów, które sprawią, że będziesz się doskonale czuć.

ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL O PORANKU

Poczuj się, jak najlepsza wersja siebie samej, dzięki żelowi pod prysznic NIVEA Lemon Grass and Oil. Tak, jak po założeniu idealnie leżącej sukienki czujesz przypływ pewności siebie, tak samo niezwykle orzeźwiający, obudzający zmysły żel o zapachu trawy cytrynowej sprawi, że poczujesz się dopieszczona i gotowa na to, by stawić czoła wszelkim wyzwaniom.

DOZNANIA DLA WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

Postaw na kobiecość – wybierając żel pod prysznic NIVEA Water Lily & Oil ,skóra Twojego ciała otrzyma pieszczotę, na jaką zasługuje. Połączenie świeżego, niezwykle kobiecego zapachu z perełkami olejku to dawka energii i pielęgnacji. Po takim prysznicu pozytywna aura zostanie z Tobą na dłużej.

RELAKS I PIELĘGNACJA

Żel pod prysznic NIVEA Hawaii Flower & Oil ma wspaniały, relaksujący zapach. Jest idealny, jeśli chcesz się wyciszyć przed ważnym spotkaniem, czy dobrze nastroić na cały dzień. Żel ten, zamieniając się w miękką pianę sprawi, że poczujesz się dopieszczona i zadbana.

Nasze rekomendacje dla Ciebie