mleczna-pielegnacja-kleopatra

Szampon i odżywka do włosów zniszczonych Hairmilk, czyli mleczna pielęgnacja

Pielęgnacja
Poczuj się jak Kleopatra, zachwycaj pięknem, młodym wyglądem i nienaganną skórą dzięki linii szamponów i odżywek do włosów Hairmilk od NIVEA.

Mleczna regeneracja

Będące kiedyś wyrazem luksusu słynne kąpiele w mleku, dziś są sposobem na miękką i gładką skórę. Rytuał Kleopatry ma w swojej ofercie wiele salonów SPA. Jednak taką przyjemność możesz sobie przygotować również w zaciszu domowej łazienki. Co więcej, mleczna pielęgnacja nie musi dotyczyć tylko Twojej skóry. Dzięki specjalnym mlecznym produktom, także Twoje włosy mogą mieć udział w tej prawdziwie „królewskiej uczcie”.

Co takiego sprawia, że od zarania dziejów mleku przypisuje się cudowne właściwości pielęgnacyjne? Przede wszystkim fakt, że jest ono bogate w proteiny, witaminy, wapń. Ma także wiele innych, drogocennych pierwiastków, co czyni je naturalnym źródłem piękna. Potwierdzają to badania naukowe. Wynika z nich, że proteiny mleka mają zbawienny wpływ na skórę i włosy. Wspomagają proces regeneracji i poprawiają urodę.

Jeśli więc Twoja skóra potrzebuje nawilżenia i odnowy, a Ty chwili relaksu... rozpieść się. Zrób sobie ciepłą kąpiel z dodatkiem mleka, soli morskiej, oliwy z oliwek (lub miodu). Możesz też dodać kilka płatków róż lub skórek pomarańczy, by cieszyć zmysły niepowtarzalnym aromatem. Skóra Twojego ciała zyska gładkość i miękkość. Ty będziesz wyciszona i zrelaksowana.


Mleczną drogą... do pięknych włosów

 

Na przygotowywanie mlecznych kąpieli a’la Kleopatra możesz nie zawsze znajdować czas. Na szczęście, z mlecznej pielęgnacji NIVEA możesz korzystać codziennie, dzięki nowej linii NIVEA Hairmilk. To kosmetyki do włosów, które tchną w nie nowe życie. Sprawią, że będą one miękkie, odbudowane, nawilżone, sprężyste i zdrowe. Takie, o jakich marzy każda kobieta.

Linia NIVEA Hairmilk to m.in. odżywka do włosów suchych czy szampon do włosów zniszczonych. Dodatkowo, jest ona dopasowana do każdego typu włosów, więc znajdziesz w niej szampon do włosów cienkich, grubych i normalnych.


Piękno inspirowane Kleopatrą

Każda z nas chce wyglądać pięknie, mieć promienną cerę, gładką skórę i lśniące włosy. Warto więc w swojej codziennej pielęgnacji uwzględnić mleko lub produkty zawierające proteiny mleka. Kto jak kto, ale Kleopatra doskonale wiedziała, jak zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd. Jej legenda trwa przecież do dziś.

Nasze rekomendacje dla Ciebie