mleczna-pielegnacja-kleopatra

Szampon i odżywka do włosów zniszczonych Hairmilk, czyli mleczna pielęgnacja

Pielęgnacja

Poczuj się jak Kleopatra, zachwycaj pięknem, młodym wyglądem i nienaganną skórą dzięki linii szamponów i odżywek do włosów Hairmilk od NIVEA.

Mleczna regeneracja

Będące kiedyś wyrazem luksusu słynne kąpiele w mleku, dziś są sposobem na miękką i gładką skórę. Rytuał Kleopatry ma w swojej ofercie wiele salonów SPA. Jednak taką przyjemność możesz sobie przygotować również w zaciszu domowej łazienki. Co więcej, mleczna pielęgnacja nie musi dotyczyć tylko Twojej skóry. Dzięki specjalnym mlecznym produktom, także Twoje włosy mogą mieć udział w tej prawdziwie „królewskiej uczcie”.

mleczna-pielegnacja-kleopatra

Co takiego sprawia, że od zarania dziejów mleku przypisuje się cudowne właściwości pielęgnacyjne? Przede wszystkim fakt, że jest ono bogate w proteiny, witaminy, wapń. Ma także wiele innych, drogocennych pierwiastków, co czyni je naturalnym źródłem piękna. Potwierdzają to badania naukowe. Wynika z nich, że proteiny mleka mają zbawienny wpływ na skórę i włosy. Wspomagają proces regeneracji i poprawiają urodę.

Jeśli więc Twoja skóra potrzebuje nawilżenia i odnowy, a Ty chwili relaksu... rozpieść się. Zrób sobie ciepłą kąpiel z dodatkiem mleka, soli morskiej, oliwy z oliwek (lub miodu). Możesz też dodać kilka płatków róż lub skórek pomarańczy, by cieszyć zmysły niepowtarzalnym aromatem. Skóra Twojego ciała zyska gładkość i miękkość. Ty będziesz wyciszona i zrelaksowana.


Mleczną drogą... do pięknych włosów

 

Na przygotowywanie mlecznych kąpieli a’la Kleopatra możesz nie zawsze znajdować czas. Na szczęście, z mlecznej pielęgnacji NIVEA możesz korzystać codziennie, dzięki nowej linii NIVEA Hairmilk. To kosmetyki do włosów, które tchną w nie nowe życie. Sprawią, że będą one miękkie, odbudowane, nawilżone, sprężyste i zdrowe. Takie, o jakich marzy każda kobieta.

Linia NIVEA Hairmilk to m.in. odżywka do włosów suchych czy szampon do włosów zniszczonych. Dodatkowo, jest ona dopasowana do każdego typu włosów, więc znajdziesz w niej szampon do włosów cienkich, grubych i normalnych.

mleczna-pielegnacja-kleopatra

mleczna-pielegnacja-kleopatra


Piękno inspirowane Kleopatrą

Każda z nas chce wyglądać pięknie, mieć promienną cerę, gładką skórę i lśniące włosy. Warto więc w swojej codziennej pielęgnacji uwzględnić mleko lub produkty zawierające proteiny mleka. Kto jak kto, ale Kleopatra doskonale wiedziała, jak zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd. Jej legenda trwa przecież do dziś.