Skin

Pielęgnacja cery dojrzałej - porady

Jak pielęgnować cerę dojrzałą?
Piękna skóra i młody wygląd – kto o tym nie marzy? Jednak skóra dojrzała traci elastyczność i jędrność. Aby zapewnić cerze dojrzałej promienne piękno, zapobiegaj oznakom starzenia, stosując specjalny krem odmładzający. Ujędnienie i odżywienie skóry jest szczególnie istotne przy cerze dojrzałej. Przeczytaj nasze porady i zobacz, jak utrzymać młody wygląd na dłużej!

Kosmetyki do skóry dojrzałej
Nasza skóra zmienia się wraz z wiekiem. Oczywiście nie możemy zatrzymać tego procesu, ale możemy z nim walczyć, stosując właściwą pielęgnację. Cera dojrzała jest szczególnie wymagająca i ma specjalne potrzeby pielęgnacyjne. NIVEA opracowała linię produktów do skóry dojrzałej, które pomagają zachować młody wygląd i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Cera dojrzała a przebarwienia na twarzy
Cera dojrzała boryka się nie tylko z pogłębiającymi się zmarszczkami. Wraz z wiekiem na skórze pojawiają się ciemniejsze plamki, które są rezultatem nierównomiernej produkcji melaniny w skórze. Zobacz, jak pielęgnować skórę, by chronić się przed ich powstawaniem, a także jak zredukować widoczność już obcenych plamek.