Black Micellair

Siła profesjonalnego demakijażu

rekomendowana przez Makijażystów

NIVEA MicellAIR® to profesjonalna linia do demakijażu z kompleksem micelarnym i ekstraktem z czarnej herbaty, która działa na zanieczyszczenia jak magnes, oczyszczając twarz, oczy i usta.
Płyn Micelarny w nowym większym opakowaniu!

PIELĘGNACJA W NOWEJ POJEMNOŚCI

NOWOŚĆ
TERAZ 400ML

Płyn micelarny w nowym większym opakowaniu

Wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra - pielęgnacja i demakijaż na dłużej!

Pielęgnujące płyny micelarne od NIVEA

 • Dowiedz się
  czym jest
  tajemnicza micela
  Sprawdź >
  >
  Działanie płynów micelarnych bazuje na technologii miceli.

  Każda micela ma kształt kuli, która zbudowana jest z setek drobniutkich cząsteczek. Te, które znajdują się na powierzchni przyciągają wodę, natomiast cząsteczki wewnątrz miceli odpychają wodę, ale chętnie łączą się z tłuszczami. Działają one jak magnes i wchłaniają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry - resztki makijażu, nadmiar łoju i cząsteczki brudu.

  <
 • Poznaj
  płyny micelarne
  Sprawdź >
  >
  Kompleksowa odpowiedź na potrzeby Twojej skóry.

  Płyny micelarne NIVEA posiadają formułę 3w1. Oznacza to, że nie tylko usuną makijaż z twarzy i skutecznie oczyszczą Twoją skórę, ale zajmą się również pielęgnacją Twoich rzęs i nawilżą skórę w taki sposób, że będzie mogła ona swobodnie oddychać.

  <
 • Dobierz płyn
  micelarny
  do potrzeb Twojej
  skóry
  Sprawdź >
  >
  Dobierz płyn micelarny do potrzeb Twojej skóry.

  Pielęgnujący płyn micelarny do cery wrażliwej i nadwrażliwej głęboko oczyszcza, usuwa makijaż twarzy i oczu. Ponadto, pomaga redukować oznaki skóry wrażliwej.
  Pielęgnujący płyn micelarny do skóry normalnej i mieszanej skutecznie usuwa makijaż, oraz nawilża ją i odświeża.
  Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej usuwa makijaż, oczyszcza skórę oraz łagodzi zaczerwienienia, suchość i napięcie.

  <

Twarzą w twarz
z oczyszczeniem i pielęgnacją

 • Bądź
  delikatna
  >
  Bądź delikatna

  Oczyszczając swą twarz z resztek makijażu i zanieczyszczeń, które się na niej gromadziły przez cały dzień, staraj się być delikatna. Nie pocieraj agresywnie skóry, zwłaszcza wokół oczu, by zmyć tusz. Zadbaj o to, by kosmetyk, którego używasz do oczyszczania robił to natychmiast i bez konieczności uporczywego ścierania makijażu i zanieczyszczeń.

  <
 • Bądź
  skuteczna
  >
  Bądź skuteczna

  Na pewno docenisz produkty, które pełnią kilka funkcji jednocześnie: nie tylko oczyszczają twarz z zanieczyszczeń, ale także usuwają makijaż (oczy, twarz, usta) i na dodatek pielęgnują Twoją cerę. Postaw na tak zwane kosmetyki 3w1 do oczyszczania i pielęgnacji twarzy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że każdego dnia skóra Twojej twarzy jest czysta i nawilżona.

  <
 • Działaj
  systematycznie
  >
  Działaj systematycznie

  W codziennej pielęgnacji niezwykle ważna jest rutyna, konsekwencja w podejmowanych działaniach. Nawet jeśli czujesz się zmęczona i wydaje Ci się, że nic się nie stanie, jeśli pominiesz swój codzienny rytuał oczyszczająco-pielęgnujący, postaraj się jednak nie rezygnować, choćby z najprostszego oczyszczania. Najlepiej zaopatrz się w kosmetyk, który sprawi, że będzie to łatwe i niemal natychmiastowe, np. w płyn micelarny.

  <
 • Wypracuj prawidłowe
  nawyki
  >
  Wypracuj prawidłowe nawyki

  Oczyszczanie twarzy to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji skóry. Poświęć więc tej czynności należytą uwagę i zawsze rób to dokładnie i do końca. Zmieniaj waciki tak często, aż będą czyste. Nie pocieraj uporczywie twarzy. Zawsze upewnij się, że na rzęsach nie ma pozostałości tuszu, a na czole, tuż przy linii włosów nie pozostały resztki podkładu.

  <
 • Przeglądaj się
  w lustrze
  >
  Przeglądaj się

  Twoja skóra jest bardzo podatna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i czasem, nawet przy prawidłowej pielęgnacji może reagować zaczerwienieniem, suchością, czy uczuciem napięcia. Często przyglądaj się swojej twarzy z bliska- i jeśli zauważysz tego typu zmiany, upewnij się, że kosmetyk, którego używasz do codziennego oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy, jest w stanie poradzić sobie także z tymi problemami i pomóc Ci zredukować te niepożądane objawy.

  <
 • Działaj
  kompleksowo
  >
  Działaj

  Do pielęgnacji swojej twarzy podejdź kompleksowo: pamiętaj o 3 głównych krokach: oczyszczenie twarzy, przywrócenie właściwego PH i odżywienie. Jeśli każdego dnia poświęcisz czas na kompleksową pielęgnację, Twoje szanse na piękną, bezproblemową cerę są bardzo wysokie.

  <