Dezodorant Header

Jaki dezodorant będzie dla mnie najlepszy?

Odnajdź idealny dezodorant
Badania pokazują, że dwie na trzy kobiety regularnie stosują dezodorant. Wolisz antyperspiranty w kulce, dezodoranty w sprayu, w atomizerze czy sztyfty? Czytaj dalej i dowiedz się, który dezodorant najlepiej do Ciebie pasuje.

Dezodorant dopasowany do każdego rodzaju osobowości

Paleta NIVEA: różne rodzaje dezodorantów

  • Dezodoranty w sprayu i atomizerach pozostają niezwykle popularne od 1965 roku. Klienci wybierają je zdecydowanie najczęściej. Rozpylana forma jest wygodna i zapewnia idealne rozłożenie aktywnych i odżywczych składników. Cały obszar pod pachą pozostaje odświeżony i fenomenalnie pachnący. 
  • Drugim pod względem popularności rozwiązaniem jest poręczny dezodorant w kulce, który pojawił się na rynku w latach 50. Dzięki praktycznej aplikacji, możesz nanosić aktywne składniki dezodorantu z idealną precyzją, poza tym jest teraz dostępny w wersjach niezawierających aluminium. 
  • Dezodorant w sztyfcie dobija do czołówki, chociaż aktualnie wciąż pozostaje na trzecim miejscu. Pozostawia cienką warstwę kremu na skórze, oferując niezawodną ochronę i zapewniając suchość skóry.

NIVEA Pure & Natural Jasmin dezodorant w kulce – skuteczna ochrona przed potem bez aluminium

Czy wiesz, że NIVEA Pure & Natural Jasmin dezodorant w kulce nie zawiera nawet śladowych ilości aluminium? Skutecznie hamuje powstawanie bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach, a ponadto zapewnia to bez użycia aluminium. 

Naturalnie aktywne składniki BIO-FLORINE®, zawarte w Pure & Natural Jasmin, zapewniają optymalne połączenie łagodnej pielęgnacji NIVEA® oraz skutecznej ochrony przed potem, pozwalając skórze swobodnie oddychać! 
Poza tym zapachy Pure & Natural Jasmin,Fresh Natural i Fresh Flower, a także zapachy dla mężczyzn Fresh Active i Cool Kick są też dostępne pod postacią dezodorantu w sprayu.

Łagodząca ochrona skóry wrażliwej – NIVEA Sensitive

Dezodoranty NIVEA takie jak NIVEA Pearl & Beauty zapewniają 48-godzinną niezawodną ochronę przed potem. Łagodząca formuła pielęgnacyjna sprawia również, że skóra nie jest podrażniona, ale pozostaje gładka i piękna

A jaki rodzaj dezodorantu pasuje do Ciebie?

Dezodorant – mity, których nie sposób obalić

Ludzie opowiadają o dezodorantach przeróżne historie. Ale czy legendy krążące wokół dezodorantów znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości? Tutaj rzucimy na nie nieco światła!
ZOBACZ TAKŻE