Dezodorant Header

Najlepszy dezodorant? Jedynie od NIVEA!

Odnajdź skuteczny dezodorant, który sprosta twoim wymaganiom!

Badania pokazują, że dwie na trzy kobiety regularnie stosują dezodorant. Wolisz antyperspirant w kulce, dezodorant w sprayu, w atomizerze czy sztyfcie? Czytaj dalej i dowiedz się, który dezodorant najbardziej do Ciebie pasuje.

Dezodorant stworzony dla Ciebie

Paleta NIVEA: różne rodzaje dezodorantów

  • Dezodorant w sprayu czy w atomizerze jest niezwykle popularny od 1965 roku. Klienci wybierają jeden z tych dwóch rodzajów zdecydowanie najczęściej. Rozpylana forma jest wygodna i zapewnia idealne rozłożenie aktywnych i odżywczych składników. Cały obszar pod pachą pozostaje odświeżony i fenomenalnie pachnący. 
  • Drugim pod względem popularności rozwiązaniem jest poręczny dezodorant w kulce, który pojawił się na rynku w latach 50. Dzięki praktycznej aplikacji, możesz nanosić aktywne składniki dezodorantu z idealną precyzją, poza tym jest teraz dostępny w wersjach niezawierających aluminium. 
  • Dezodorant w sztyfcie dobija do czołówki, chociaż aktualnie wciąż pozostaje na trzecim miejscu. Pozostawia cienką warstwę kremu na skórze, oferując niezawodną ochronę i zapewniając suchość skóry.

Poznaj różne linie kosmetyków od NIVEA. Wybierz najlepszy dezodorant dla siebie! 

  • Linia NIVEA Deo Milk to kosmetyki, które - oprócz ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem – gwarantują, dzięki zawartości esencji z mleka, uzyskanie efektu natychmiastowo wygładzonej i miękkiej skóry.
  • NIVEA Invisible to produkty, które pozwolą Ci uniknąć zabrudzeń na ciemnych oraz jasnych ubraniach. Nie musisz obawiać się ryzyka wystąpienia białych lub żółtych śladów na swoich ulubionych rzeczach.
  • Niezwykle skuteczny dezodorant znajdziesz z pewnościąw linii NIVEA Dry stworzonej z myślą o tych, przed którymi życie nieustannie stawia wyzwania. Każdy z tych produktów to zdecydowanie najlepszy dezodorant dla osób aktywnych fizycznie.
  • NIVEA Fresh Natural to kosmetyki stanowiące skuteczną ochronę przed potem oraz przykrym zapachem i zapewniające uczucie świeżości przez cały dzień.
  • Jeżeli szukasz produktu, który ochroni Cię przed nadmierną potliwością spowodowaną stresem, to najlepszy dezodorant znajdziesz w linii NIVEA Stress Protect.
product-stage-bg

Najlepszy dezodorant spełniający Twoje oczekiwania

ZOBACZ TAKŻE