Jak zapewnić sobie idealną opaleniznę


ZDROWA OPALENIZNA – ŚWIETNE SAMOPOCZUCIE

Muśnięta słońcem skóra to synonim lata. Ale nie każdy opala się łatwo. Dowiedz się, w jaki sposób opalanie poprawia nastrój oraz co robić, by opalenizna była bezpieczna dla zdrowia.

Dlaczego opalenizna jest tak pożądana?

Poniżej zastanowimy się nad korzyściami dla umysłu płynącymi z opalania oraz nad sposobami na zapewnienie sobie bezpiecznej dla skóry opalenizny. Udowodnimy Ci również, że odpowiednie kosmetyki do opalania.

Jak opalać się bezpiecznie

Balsam do opalania Protect&Bronze to dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu. Balsam pielęgnuje skórę i sprawia, że opalenizna utrzymuje się dłużej.

Chroni także przed działaniem promieni UV, które powodują poparzenia i uszkodzenia skóry. Jeśli potrzebujesz bardzo wysokiej ochrony, sprawdź nasze balsamy do opalania SPF 50. Dodatkowo produkt jest wodoodporny, co zapewnia Twojej skórze ochronę nawet w czasie kąpieli.

W przeciwieństwie do samoopalaczy, które barwią zewnętrzną warstwę skóry, nie zapewniając jej ochrony przeciwsłonecznej, produkty z linii NIVEA SUN Protect & Bronze wspomagają proces powstawania naturalnej opalenizny. Zawierają wyciąg roślinny zwany Pro-Melanin, działający w głębszych warstwach skóry i stymulujący wytwarzanie melaniny – czyli naturalnej opalenizn. Balsam do opalania to zawsze dobry wybór!

Dobre dla ducha i umysłu

W parku z przyjaciółmi, na balkonie czy na plaży: gdziekolwiek jesteś, zażywając słońca, łączysz relaks i zabawę. W ten sposób oczyszczasz umysł, a także wyciszasz ciało i skołatane nerwy. W naszym dynamicznie zmieniającym się społeczeństwie słońce stało się świetnym lekiem na stres.

Nie zapominaj o produkcie przeciwsłonecznym

W odróżnieniu od samoopalaczy, produkty NIVEA SUN Protect & Bronze stymulują naturalny mechanizm obronny skóry oraz powstawanie naturalnej opalenizny. Dzięki formule z wyciągiem Pro-Melanin Twoja opalenizna utrzymuje się dłużej, a Ty masz zapewnioną ochronę przed promieniami UV.


Jak zapewnić sobie idealną opaleniznę

Nawet jeśli nie opalasz się zbyt szybko, nie musisz rezygnować ze skóry muśniętej promieniem słońca. Skorzystaj z naszych porad dotyczących opalania i dowiedz się, jak zapewnić sobie bezpieczną opaleniznę.

Produkty utrwalające opaleniznę

Balsam przedłużający opaleniznę z unikatowym wyciągiem roślinnym Pro-Melanin wspomaga proces powstawania naturalnej opalenizny oraz pozwala dłużej cieszyć się olśniewającym wspomnieniem lata. Dodatkowo balsam zapewnia skórze ukojenie i pieści ją po kąpieli słonecznej.

Jak w naturalny sposób zapewnić sobie idealną opaleniznę

Wystawiona na działanie promieni UV skóra wytwarza brązowy pigment zwany melaniną, który zapewnia jej ochronę. Dzięki formule Spray'u do opalania aktywizujący opaleniznę Protect and Bronze, zwiększającej ilość wytwarzanej melaniny, nie musisz już wybierać między ochroną przeciwsłoneczną 

Porady dotyczące opalania pozwalające zapewnić sobie naturalną opaleniznę

Dzięki olejkowi do opalania nie musisz już wybierać między ochroną skóry przed słońcem a piękną opalenizną.

Formuła produktu zawiera wysoce skuteczny zestaw filtrów UVA i UVB, które zapewniają skórze ochronę natychmiast po zastosowaniu. Dodatkowo zawiera unikatowy wyciąg zwany Pro-Melanin, który wspomaga proces powstawania naturalnej opalenizny.

Pozwala to wylegiwać się na słońcu i zapewnić sobie długotrwałą opaleniznę bez ryzyka dla zdrowia skóry bądź organizmu.

Olejek do opalania w sprayu to idealny wybór dla kobiet preferujących produkty przeciwsłoneczne na bazie olejków, które pozostawiają skórę miękką i elastyczną.

Produkty zapewniające ochronę przeciwsłoneczną i naturalną opaleniznę