jak-zapewnić-sobie-idealną-opaleniznę-header

Jak zapewnić sobie idealną opaleniznę

Zdrowa opalenizna – świetne samopoczucie
Muśnięta słońcem skóra to synonim lata. Ale nie każdy opala się łatwo. Dowiedz się, w jaki sposób opalanie poprawia nastrój oraz co robić, by opalenizna była bezpieczna dla zdrowia.

Dlaczego opalenizna jest tak pożądana?

Poniżej zastanowimy się nad korzyściami dla umysłu płynącymi z opalania oraz nad sposobami na zapewnienie sobie bezpiecznej dla skóry opalenizny.

Jak opalać się bezpiecznie

Balsam do opalania Protect&Bronze to dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu. Balsam pielęgnuje skórę i sprawia, że opalenizna utrzymuje się dłużej.

Chroni także przed działaniem promieni UV, które powodują poparzenia i uszkodzenia skóry. Dodatkowo produkt jest wodoodporny, co zapewnia Twojej skórze ochronę nawet w czasie kąpieli.

W przeciwieństwie do samoopalaczy, które barwią zewnętrzną warstwę skóry, nie zapewniając jej ochrony przeciwsłonecznej, produkty z linii NIVEA SUN Protect & Bronze wspomagają proces powstawania naturalnej opalenizny. Zawierają wyciąg roślinny zwany Pro-Melanin, działający w głębszych warstwach skóry i stymulujący wytwarzanie melaniny – czyli naturalnej opalenizny.

Jak zapewnić sobie idealną opaleniznę

Nawet jeśli nie opalasz się zbyt szybko, nie musisz rezygnować ze skóry muśniętej promieniem słońca. Skorzystaj z naszych porad dotyczących opalania i dowiedz się, jak zapewnić sobie bezpieczną opaleniznę.

Porady dotyczące opalania pozwalające zapewnić sobie naturalną opaleniznę

Dzięki Olejkowi do opalania w sprayu nie musisz już wybierać między ochroną skóry przed słońcem a piękną opalenizną.

Formuła produktu zawiera wysoce skuteczny zestaw filtrów UVA i UVB, które zapewniają skórze ochronę natychmiast po zastosowaniu. Dodatkowo zawiera unikatowy wyciąg zwany Pro-Melanin, który wspomaga proces powstawania naturalnej opalenizny.

Pozwala to wylegiwać się na słońcu i zapewnić sobie długotrwałą opaleniznę bez ryzyka dla zdrowia skóry bądź organizmu.

Olejek do opalania w sprayu to idealny wybór dla kobiet preferujących produkty przeciwsłoneczne na bazie olejków, które pozostawiają skórę miękką i elastyczną.

Produkty zapewniające ochronę przeciwsłoneczną i naturalną opaleniznę

Zobacz także