skóra-pełna blasku-header

Twój przewodnik: skóra pełna blasku

Zobacz, jak uzyskać skórę pełną blasku
Zdrowo wyglądająca skóra skutecznie dodaje pewności siebie, ale nie zawsze łatwo ją osiągnąć. Zobacz jak zachować naturalny blask skóry i sprawić, by pozostała lśniąca na dłużej.

Cera pełna blasku dzięki zmianie praktyk pielęgnacyjnych

Sposób, w jaki dbasz o skórę oraz produkty, które stosujesz mogą znacząco wpływać na jej wygląd.

Dlaczego skóra pełna blasku jest tak pożądana?

Skóra pełna blasku, miękka w dotyku i lśniąca jest tym, czego wszystkie pragniemy, gdyż oznacza nie tylko dobry wygląd. Skóra to największy organ ciała, na którym spoczywa wielka odpowiedzialność ochrony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zdrowa skóra chroni między innymi przed szkodliwymi bakteriami i wirusami.

To dlatego tak ważne jest zapewnianie jej odpowiedniej i stałej pielęgnacji oraz prowadzenie zdrowego stylu życia.

Piękna i zdrowa skóra pełna blasku dzięki NIVEA

Skóra pełna blasku na co dzień: porady

Dowiedz się, jak wprowadzając drobne zmiany w stylu życia, cieszyć się bardziej lśniącą i pełną blasku skórą.

Dbaj o uzupełnianie płynów przez cały dzień

Picie dużych ilości wody i stałe dbanie o uzupełnianie płynów chroni skórę przed zmęczonym wyglądem. Pozwala także ujędrnić skórę nadając twarzy blask, o jakim marzyłaś.

Nie bój się spocić – ćwiczenia fizyczne dobrze wpływają na skórę

Słyszałaś kiedyś o blasku skóry spowodowanym ćwiczeniami fizycznymi? To nie mit – skóra naprawdę nabiera blasku po dawce ćwiczeń.

W ciągu dnia na skórze gromadzą się zanieczyszczenia, które mogą powodować jej matowienie. Świetnym rozwiązaniem są ćwiczenia fizyczne, ponieważ jeśli stosujesz po nich odpowiedni produkt do oczyszczania twarzy, usuwasz nie tylko pot, ale i brud. Dodatkowo Twoja skóra czerpie korzyść z przyspieszonego krążenia wywołanego szybszym biciem serca.

Pamiętaj tylko, by po wysiłku fizycznym brać prysznic i myć twarzy dobrym produktem do oczyszczania, który pozwoli Ci usunąć pot i brud mogące powodować problemy skórne.

Korzystasz ze smartfonu? Pamiętaj o jego odkażaniu!

Obecnie jesteśmy stale przyklejeni do naszych smartfonów, ale warto pamiętać, że podczas każdej rozmowy telefon dotyka twarzy, co może prowadzić do rozprzestrzeniania się bakterii. Odkażaj ekran telefonu, przecierając go regularnie chusteczką ze środkiem antybakteryjnym.

Yoga is good for your body and soul

Did you know it is also good for your face?
Piękna i zdrowa skóra pełna blasku dzięki NIVEA