Hair

Stylizacja włosów - fryzury i upięcia

Stylizacja włosów

Jak modelować włosy, by fryzura najbardziej do nas pasowała? Musisz wziąć pod uwagę klka czynników, takich jak kształt twarzy, odcień skóry, czy też cechy twarzy, które chcesz podkreścić. Oczywiście, ważna jest także długość i struktura Twoich włosów. Inne fryzury pasują do włosów cienkich, inne do grubych. Brzmi skomplikowanie? Właśnie dlatego przydatne będą dla Ciebie artykuły o stylizacji włosów, które znajdziesz na naszym blogu!

Fryzury dla krótkich włosów

Stylizacja krótkich włosów to chyba jedna z najbardziej ciekawych opcji! Wbrew pozorom, jest wiele możliwości na to, jak modelować krótkie włosy. Fryzury, cięcia, upięcia - odkryj każde z nich w naszych artykułach o fryzurach dla włosów krótkich i pomysłów na stylizacje.

Stylizacja włosów długich

Koczki, warkocze, a może morskie fale? Włosy długie można stylizować na wiele sposobów! Najlepsze fryzury dla włosów długich znajdziesz w naszych artykułach. Sprawdź, jak uczesać długie włosy.

Stylizajca włosów - kosmetyki

Kosmetyki do stylizacji włosów odpowiednie do Twojego typu włosów mogą dodatkowo podkreślić ich piękno i utrwalić fryzurę! Odkryj kosmetyki do stylizacji włosów NIVEA i ciesz się trwałą i idealną fryzurą przez wiele godziń. W poradnikach znajdziesz wskazówki, jak stosować kosmetyki do stylizacji fryzur dla każdego typu włosów.