2w1

nivea men 2w1 włosy + broda: twoje życie stało się prostsze.

nowość! szampon nivea men 2w1 włosy + broda protect & care

SZAMPON DO WŁOSÓW I BRODY

mężczyzna z szamponem

Nowość! NIVEA MEN 2w1 WŁOSY + BRODAto szampon z odżywką w jednym. Oferuje codzienne nawilżenie i 48-godzinną ochronę, zapewniając nie tylko zdrowy wygląd Twoim włosom, ale również Twojej brodzie, która także potrzebuje regularnego oczyszczania i pielęgnacji! Formuła z aloesem i proteinami mleka delikatnie oczyszcza i jednocześnie nawilża włosy byś nie musiał zawracać sobie głowy kilkoma różnymi produktami w łazience. Nie trać cennego czasu podczas porannej pielęgnacji!

2W1: PIELĘGNACJA POD PRYSZNICEM STAŁA SIĘ JESZCZE PROSTSZA!

Pielęgnacja brody wcale nie musi być skomplikowana. Zdajemy sobie sprawę, że współcześni mężczyźni żyją w ciągłym pośpiechu. Skróć swój prysznic z szamponem, który równocześnie oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i brodę. Wystarczy, że wmasujesz produkt w mokre włosy, spłuczesz i gotowe! Prościej się nie da! Postaw na skuteczne i delikatne oczyszczanie zNIVEA MEN 2w1 WŁOSY + BRODA. Twoje życie stało się prostsze.

mężczyzna z ręcznikiem

PERFEKCYJNIE ZADBANY

Przeczesywanie włosów

Tak jak Twoje włosy na głowie, tak również Twój zarost potrzebuje pielęgnacji, by zyskać jak najlepszy wygląd. Oznacza to regularne oczyszczanie, przycinanie, czesanie i stylizowanie. Brzmi jak zajęcie, które jest zbyt czasochłonne? Być może, ale dla efektu WOW - warto! Pielęgnacja brody jest ważna, ponieważ pozwala usunąć martwy naskórek i zanieczyszczenia, które lubią gromadzić się w Twojej "twarzowej" fryzurze ;) Dowiedz się, jak utrzymać brodę w doskonałej kondycji razem z NIVEA.