Advice

Swędzenie skóry, regeneracja skóry

Filtr
Sortowanie
Sortowanie
Regeneracja skóry - ratunek na pieczenie i swędzenie! 
Istnieje wiele czynników, które szkodzą naszej skórze. W rezultacie, może się ona czerwienić, swędzieć, a nawet podrażniać. Co robić, kiedy skóra jest podrażniona, albo gdy występuje u nas swędzenie skóry lub pieczenie? W tej sekcji znajdziesz wiele artykułów, które zawierają wskazówki, zalecenia dotyczące produktów i inne informacje, jak uniknąć chwil SOS i pomóc zrównoważyć i przywrócić skórze pożądany stan. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci złagodzić dyskomfort i przywrócić zdrowy wygląd skóry! Drobne nagłe sytuacje skórne nie muszą być tak krytyczne, jak mogłoby się wydawać! W NIVEA jesteśmy dumni z naszych umiejętności zaspokajania Twoich potrzeb w zakresie pielęgnacji skóry i zapewniania, że pozostaniesz promienna i wygodna bez względu na to, jak straszne są Twoje okoliczności.

Problemy skóry – nie panikuj, wiemy co robić! 
Na praktycznie każdy problem skóry istnieje rozwiązanie, a NIVEA jest zawsze tutaj, aby pomóc Ci go znaleźć. Wszyscy wiemy, jak ważna jest regeneracja skóry, zwłaszcza gdy cera jest sucha, podrażniona czy zaczerwieniona. Mimo naszych wysiłków, czasami te małe momenty kryzysu wciąż przemykają. Kiedy tak się stanie, dobrze jest wiedzieć, co możesz zrobić, aby rozwiązać problem i przejść dalej bez obaw. 

Zmiany skórne – jakie możemy wyróżnić?
Jakie zmiany skórne mogą pojawić się na Twojej cerze? Możliwości jest wiele – od zwyczajowych zmarszczek, które pojawiają się wraz z upływem lat poprzez pryszcze, zatkane pory, zaskórniki, aż po podrażnioną skórę, łuszczenie skóry, a nawet podrażnienia. W naszych artykułach znajdziesz porady, jak szybko i skutecznie rozwiązać problemy związane z pielęgnacją skóry.