witamina e i aloes

składniki, które załatwią sprawę: witamina E i aloes

Poznaj niektóre z najbardziej imponujących dzieł Matki Natury

Nie martw się, nie spodziewamy się, że zaraz staniesz się ekspertem w dziedzinie najnowszych i najlepszych trendów w pielęgnacji skóry. Jesteśmy pewni, że to akurat domena Twojej najlepszej przyjaciółki. Ale nie zmienia to faktu, że z pewnością warto wiedzieć, których składników należy szukać w produktach pielęgnacyjnych.

składniki, które załatwią sprawę: witamina e i aloes

WITAMINA E

Dzięki swojej nieskończenie długiej liście zalet witaminę E uważa się za cudowny specyfik, a szczególnie doceniana jest w żywieniu oraz w pielęgnacji skóry i włosów. Poza właściwościami nawilżającymi, wykazuje działanie przeciwutleniające, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia skóry.. Ma także niezwykłe właściwości przeciwstarzeniowe – udowodniono, że wygładza zmarszczki i drobne bruzdy.

Poza bezpośrednim działaniem poprzez produkty kosmetyczne możesz i powinieneś jeść produkty spożywcze bogate w witaminę E. Znajdziesz ją w wielu orzechach, owocach, warzywach i olejach. Migdały, słodkie ziemniaki, awokado są nie tylko smaczne, ale właśnie dzięki nim uzupełnisz jej poziom.

krem intensywnie nawilżający oryginals

Bogata formuła stworzona specjanie dla mężczyzn, którzy potrzebują intensywnego nawilżenia.

ALOES

Egipcjanie nazywali go „rośliną nieśmiertelności” i mimo że wciąż nie wymyślono cudownej formuły, która zapewni wieczne życie, właściwości aloesu są zadziwiające i jest jednym z najważniejszych składników, których należy szukać w produktach do pielęgnacji skóry.

Za legendarną reputacją aloesu stoją między innymi jego właściwości łagodzące oparzenia słoneczne, ale również skutecznie walczy z problemami skórnymi – jest jak szwajcarski scyzoryk w pielęgnacji skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu przeciwutleniaczy, takich jak beta-karoten, witaminy C i E, aloes poprawia naturalną jędrność skóry i sprawia, że zachowuje ona długo zdrowy wygląd.

Jeśli więc przyglądasz się etykietkom, szukaj na nich właśnie tych dwóch cudownych składników.

ZOBACZ TAKŻE