• Wszystkie
  • Artykuł
  • Tutorial
  • Wideo
Filtr
Sortowanie
Pielęgnacja pięknych włosów
Co zrobić, bo mieć piękne włosy? By zapewnić miękkość i blask naszym włosom, powinniśmy wiedzieć nie tylko, jaki mamy rodzaj włosów, aby wybrać odpowiednie produkty do pielęgnacji i stylizacji, ale również, by rozumieć, co jest dla naszych włosów korzystne. Tutaj znajdziesz wiele artykułów z informacjami, zaleceniami dotyczącymi produktów i wskazówkami, które pomogą Ci zadbać o piękne włosy.

Twój rodzaj włosów ma znaczenie!
To niezmiernie ważne, by pielęgnację  dopasować do rodzaju włosów! Włosy cienkie, włosy grube, kręcone włosy czy farbowane - każde z nich może być piękne, jeśli potraktujesz je odpowienio! Sposoby na to, jak pielęgnować typy włosów, by wydobyć z nich naturalne piękno znajdziesz w poradnikach o włosach!

Piękne i zdrowe włosy
Każda z nas marzy o tym, by mieć piękne i zdrowe włosy. Efekt ten możemy osiągnąć tylko i wyłącznie dbając o nie na co dzień, we właściwy sposób. Dowiedz się, jak zadbać o włosy – porady i zasady codziennej pielęgnacji znajdziesz w naszych artykułach! Wybierz odpowiedni szampon, odżywkę, a także dowiedz się, co poza kosmetykami wpływa na kondycję włosa. 

Piękne, stylowe i modne fryzury
Jakie fryzury są w modzie? My to wiemy! Sprawdź, jakie są aktualne trendy i jak stylizować fryzurę, by zachwycać wyglądem! Odkryj metody i kosmetyki do stylizacji włosów, dzięki którym modne fryzury utrzymają się na głowie przez cały dzień.