jesienna-metamorfoza

Jesienna metamorfoza – zrób to z głową!

Zainspiruj się
Jesień nie musi być szara i nudna! Nie pozwól, by dopadło Cię sezonowe przygnębienie spowodowane brakiem słońca i nieciekawą aurą za oknem. Pamiętaj, że taka apatia niekorzystnie odbije się na Twoim wyglądzie. Dodaj więc do tego ponurego jesiennego świata trochę kolorów i... zmień fryzurę!

Nowy sezon - nowy kolor - nowa Ty!

NOWY KOLOR

Zmiana koloru włosów jest idealnym sposobem na odświeżenie wizerunku i poprawę nie tylko swojego wyglądu, ale również nastroju. Nie musisz decydować się na drastyczną zmianę koloru włosów – czasem wystarczy go tylko ożywić, rozjaśnić o kilka tonów, czy zdecydować się na głębszy odcień... Wszystko zależy od tego, jakie tonacje są dla Ciebie najbardziej korzystne. Najlepiej, gdy zapytasz o poradę swojego fryzjera. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na wyrazisty odcień, prawdopodobnie będziesz musiała przejrzeć również swoją garderobę – nie każdy kolor dobrze współgra z określonymi paletami. To kolejny sposób na to, by dodać trochę barw do codzienności.

PIELĘGNACJA, CZYLI ZACHOWAJ KOLOR NA DŁUŻEJ

Po zabiegu koloryzacji nie zapominaj o tym, że farbowane włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzięki właściwemu odżywieniu, będą wyglądać lepiej i lepiej się układać, ponieważ zachowają gładkość i sprężystość. Farba do włosów może zniszczyć strukturę włosów i w efekcie prowadzić do ich przesuszania i osłabiania. Dlatego stosowanie produktów szczególnie dedykowanych włosom farbowanym, np. z linii NIVEA Color Care & Protect jest tak istotne. Szampon i odżywka z tej serii nie tylko sprawią, że włosy będą zdrowe i pełne blasku, ale dzięki nim na dłużej zachowasz swój wymarzony kolor i świeży look.

STYLIZACJA, CZYLI WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Warto, byś zaopatrzyła się również w produkty do stylizacji włosów, które chronią włosy farbowane i jednocześnie dbają o ich dobrą kondycję. Pianka NIVEA Color Protect and Care będzie aktywnie chronić kolor, a jednocześnie sprawi, że łatwiej dojdziesz do ładu ze swoją fryzurą - nie zapominajmy, że jesień to pora roku nieszczególnie przyjazna włosom. Pianka z pewnością pomoże ujarzmić niepokorne kosmyki i sprawi, że będą się one lepiej układać. Jeśli potrzebujesz skutecznego utrwalenia fryzury i nie chcesz, by zepsuła ją niekorzystna, jesienna, deszczowa aura – użyj Lakieru do włosów NIVEA Color Care & Protect, który również jest dedykowany włosom farbowanym.

KOLOR, CIĘCIE CZY UPIĘCIE?

Tęsknota za latem często wyzwala w nas chęć do zmiany swojego wizerunku i ucieczki od szarości. Zmiana koloru włosów lub nowe cięcie na pewno dobrze wpłyną na nasze samopoczucie, jeśli jednak nie masz ochoty na aż tak dużą zmianę, a potrzebujesz jedynie nowych pomysłów, zainspiruj się Fryzurami na każdą okazję NIVEA. Są one łatwe do wykonania, nie potrzebują szczególnych umiejętności ani nakładu czasu. Dzięki nim, Twój jesienny image będzie świeży, naturalny i niebanalny.

Produkty, które Ci się przydadzą

Nasze rekomendacje dla Ciebie