W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

jesienna-metamorfoza

Farbowanie i koloryzacja włosów - zrób to z głową!

Zainspiruj się

Jesień nie musi być szara i nudna! Nie pozwól, by dopadło Cię sezonowe przygnębienie, dodaj do tego ponurego jesiennego świata trochę kolorów i zmień fryzurę!

Nowy sezon - nowy kolor - nowa Ty!

jesienna-metamorfoza

NOWY KOLOR

Koloryzacja włosów jest idealnym sposobem na odświeżenie wizerunku. Dzięki temu poprawisz nie tylko wygląd, ale i nastrój. Nie musisz decydować się na drastyczną zmianę. Czasem wystarczy tylko rozjaśnienie włosów lub ich głębszy odcień. Wszystko zależy od tego, jakie tonacje są dla Ciebie najbardziej korzystne.

Najlepiej, gdy zapytasz o poradę swojego fryzjera. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na wyrazisty odcień, prawdopodobnie będziesz musiała przejrzeć również swoją garderobę. Nie każdy kolor dobrze współgra z określonymi paletami. To kolejny sposób na to, by dodać trochę barw do codzienności.

PIELĘGNACJA, CZYLI ZACHOWAJ KOLOR NA DŁUŻEJ

Po zabiegu koloryzacji nie zapominaj o tym, że farbowane włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzięki właściwemu odżywieniu, będą wyglądać lepiej i lepiej się układać, ponieważ zachowają gładkość i sprężystość. Farba do włosów może zniszczyć strukturę włosów i w efekcie prowadzić do ich przesuszania i osłabiania. Dlatego produkty szczególnie dedykowane włosom farbowanym, np. NIVEA Color Care & Protect są tak istotne. Szampon i odżywka z tej serii nie tylko sprawią, że włosy będą zdrowe i pełne blasku. Dzięki nim na dłużej zachowasz swój wymarzony kolor i świeży look.

jesienna-metamorfoza

jesienna-metamorfoza

KOSMETYKI DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Wybierz produkty do stylizacji włosów, które chronią włosy farbowane i dbają o ich kondycję. Pianka NIVEA Color Protect & Care będzie aktywnie chronić kolor. Jednocześnie sprawi, że łatwiej dojdziesz do ładu ze swoją fryzurą. Oprócz tego, sięgnij po odżywki i szampony do włosów farbowanych.

Nie zapominaj, że jesień to pora roku nieszczególnie przyjazna Twojej fryzurze. Dlatego pianka do włosów z pewnością pomoże ujarzmić niepokorne kosmyki. Dodatkowo sprawi, że będą się one lepiej układać. Jeśli potrzebujesz utrwalenia fryzury na jesienną aurę, użyj Lakieru do włosów NIVEA Color Care & Protect. To produkt również jest dedykowany włosom farbowanym.

KOLOR, CIĘCIE CZY UPIĘCIE?

Tęsknota za latem często wyzwala w nas chęć do zmiany swojego wizerunku i ucieczki od szarości. Zmiana koloru włosów lub nowe cięcie na pewno dobrze wpłyną na nasze samopoczucie. Jeśli jednak nie masz ochoty na tak dużą zmianę, zainspiruj się Fryzurami na każdą okazję NIVEA. Są one łatwe do wykonania, nie potrzebują szczególnych umiejętności ani nakładu czasu. Dzięki nim, Twój jesienny image będzie świeży, naturalny i niebanalny.

jesienna-metamorfoza