jesienna-metamorfoza

Koloryzacja włosów i ich pielęgnacja po farbowaniu

Masz w planach farbowanie włosów? Zobacz kilka porad od NIVEA!

Jesień nie musi być szara i nudna! Nie pozwól, by dopadło Cię sezonowe przygnębienie, dodaj do tego ponurego jesiennego świata trochę kolorów i zmień fryzurę!

Koloryzacja – ochota na metamorfozę

jesienna-metamorfoza

Farbowanie włosów to sposób na odnowę wizerunku

Koloryzacja włosów jest idealnym sposobem na odświeżenie wizerunku. Dzięki temu poprawisz nie tylko wygląd, ale i nastrój. Nie musisz decydować się na drastyczną zmianę. Czasem wystarczy tylko rozjaśnienie włosów lub ich głębszy odcień. Wszystko zależy od tego, jakie tonacje są dla Ciebie najbardziej korzystne.

Najlepiej, gdy zapytasz o poradę swojego fryzjera. Koloryzacja włosów to niekiedy zmiana całego wizerunku! Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na wyrazisty odcień, prawdopodobnie będziesz musiała przejrzeć również swoją garderobę. Nie każdy kolor dobrze współgra z określonymi paletami. To kolejny sposób na to, by dodać trochę barw do codzienności.

Zachowaj kolor na dłużej! Pielęgnacja po koloryzacji.

Farbowanie włosów to nic złego – pamiętaj jednak, że wygląd, jaki otrzymujesz po wyjściu od fryzjera nie trwa wiecznie! Dzięki właściwej pielęgnacji zachowasz kolor na dłużej i odżywisz włosy, aby wyglądały zdrowo. Dzięki właściwemu odżywieniu, będą wyglądać lepiej i lepiej się układać, ponieważ zachowają gładkość i sprężystość. Farba do włosów może zniszczyć strukturę włosów i w efekcie prowadzić do ich przesuszania i osłabiania. Dlatego produkty szczególnie dedykowane włosom farbowanym, np. micelarne kosmetyki NIVEA Pure Color, są tak istotne. Szampon i odżywka z tej serii sprawią, że włosy będą zdrowe, wzmocnione, pełne blasku i gładkie w dotyku. Dzięki nim na dłużej zachowasz swój wymarzony kolor i świeży look.

koloryzacja włosów

jesienna-metamorfoza

Kosmetyki do stylizacji włosów po koloryzacji

Wybierz produkty do stylizacji włosów, które chronią włosy farbowane i dbają o ich kondycję. NIVEA Pianka do włosów Color Care & Protect będzie aktywnie chronić barwę, przez co koloryzacja włosów będzie trwalsza, a jej efekty utrzymają się dłużej. Jednocześnie sprawi, że łatwiej dojdziesz do ładu ze swoją fryzurą. Oprócz tego, sięgnij po odżywki i szampony do włosów farbowanych.

Nie zapominaj, że jesień to pora roku nieszczególnie przyjazna Twojej fryzurze. Dlatego pianka do włosów z pewnością pomoże ujarzmić niepokorne kosmyki. Dodatkowo sprawi, że będą się one lepiej układać. Jeśli potrzebujesz utrwalenia fryzury na jesienną aurę, użyj Lakieru do włosów NIVEA Color Care & Protect.To produkt również jest dedykowany włosom farbowanym.

Farbowanie włosów to nie wszystko – zmień swój look modną fryzurą!

Tęsknota za latem często wyzwala w nas chęć do zmiany swojego wizerunku i ucieczki od szarości. Koloryzacja włosów lub nowe cięcie na pewno dobrze wpłyną na nasze samopoczucie. Jeśli jednak nie masz ochoty na tak dużą zmianę, zainspiruj się najpiękniejszymi technikami zaplatania NIVEA. Są one łatwe do wykonania i nie potrzebują szczególnych umiejętności ani nakładu czasu. Dzięki nim, Twój jesienny image będzie świeży, naturalny i niebanalny.

jesienna-metamorfoza

Nasze rekomendacje dla Ciebie