Postaw na naturalną kobiecość

Naturalna kobiecość przede wszystkim!

MATERIAŁ VIDEO – JAK ZAKRĘCIĆ WŁOSY

Masz już dość nudnych fryzur bez wyrazu i polotu? Potrzebujesz inspiracji do wykonania uniwersalnego, ale nie banalnego uczesania, które nie wymaga nakładu czasu? Pofaluj swoje włosy i zakręć twista!

Fale, loki, twisty – naturalnie kobieca fryzura

Do pracy czy na wyjście ze znajomymi przyda Ci się taka trochę rock-and-rollowa odmiana! Najlepsze w tej fryzurze jest to, że sprawdzi się w każdej sytuacji – od formalnego spotkania po weekendową imprezę. Wypróbuj uczesanie, dzięki któremu wyzwoli się Twoja naturalna kobiecość! Zobacz, jak łatwo je wykonać.

Stylowy look na każdą okazję

Piękno tej fryzury polega na tym, że możesz ją wybrać zarówno do formalnego stroju, jak i luźnej, weekendowej stylizacji. Dzięki temu, że jest prosta w wykonaniu, nie będziesz musiała spędzać wielu godzin przed lustrem. Do pracy, na romantyczną kolację lub szaloną noc – falowana fryzura doda Ci wdzięku, a Twoja naturalna kobiecość, podkreślona przez to niezwykłe uczesanie, skupi na Tobie uwagę innych. Jeśli będziesz miała na to ochotę, w każdej chwili możesz je związać w pofalowanego kucyka lub luźnego koczka. Na koniec nie zapomnij użyć lakieru NIVEA Diamond Volume Care. Dzięki temu będziesz na fali cały dzień i noc!

Oszałamiający efekt w pięć minut? To możliwe!

Czasem fryzury prezentowane w kolorowych magazynach sprawiają wrażenie bardzo trudnych lub wręcz niemożliwych do samodzielnego wykonania. Z tą fryzurą jest jednak inaczej – choć stylizacja może się wydawać szczególnie trudna, w rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. Jeśli potrafisz zapleść prosty warkocz, to znaczy, że potrafisz również wykonać tę fryzurę! Jej przygotowanie zajmie Ci zaledwie pięć minut! Potrzebujesz jedynie 300 sekund, by Twoja naturalna kobiecość i delikatność zostały podkreślone za pomocą prostej i urzekającej fryzury.

loki

Jak zakręcić włosy w romantyczny twist - krok po kroku

warkocz

Rozpocznij od wydzielenia sekcji włosów z przodu głowy. Następnie podziel je na trzy pasma i zapleć z nich warkocz. Na końcu zabezpiecz go gumką. Chwyć teraz niewielki kosmyk włosów z czubka głowy i ponownie zapleć warkocz, wiążąc go na końcu gumką. Używając wsuwki, przypnij go po przeciwnej stronie głowy tak, by nie przeszkadzał w dalszych etapach stylizacji. Pozostałe włosy zaczesz na bok i ponownie zapleć warkocz, zabezpieczając go na końcu gumką. Teraz palcami delikatnie rozciągnij warkocz, by dodać mu objętości. Chwyć pierwszy warkocz i oplatając nim od tyłu głowę, przypnij wsuwkami u nasady największego warkocza znajdującego się z boku głowy. Czas na najmniejszy warkocz z czubka głowy - spuść go w dół i za pomocą wsuwek przypnij pośrodku dużego warkocza.

Nasza wskazówka: nie pozwól, aby Twoje włosy przejęły nad Tobą kontrolę - na początku wystarczy podzielić włosy na sekcje, dzięki którym łatwo przejdziesz przez kolejne kroki stylizacji.


Obudź się rano z pięknymi włosami, czyli jak zakręcić włosy na noc

Efekt fal czy loków możesz również uzyskać zaplatając odpowiednio włosy przed snem. Jak zakręcić włosy na noc, żeby rano olśniewały wyglądem oraz sprawiły, by Twoja naturalna kobiecość   dodawała Ci pewności siebie? To proste. Zwilż włosy i zapleć warkoczyki, a rano obudzisz się z bujnymi falami. Grubsze fale uzyskasz dzieląc włosy na pasma różnej grubości i zakręcając we wszystkie strony. Możesz także związać poszczególne partie zwilżonych włosów w koczki. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, pamiętaj, by rano rozpuścić włosy, a następnie rozczesać je jedynie palcami.  

twist