W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Niedbały koczek z boku

Fryzura na specjalne okazje i bez okazji

zainspiruj się

Jeśli szukasz inspiracji dla swoich średnich i długich włosów, a nie masz czasu, by swojej fryzurze poświęcić kilka kwadransów, wypróbuj proste, a jednocześnie efektowne uczesanie, które wykonasz w parę chwil.

NIEDBAŁY KOCZEK Z BOKU

Z niedbałym koczkiem z boku będziesz wyglądać kobieco i naturalnie. Ta uniwersalna stylizacja doda Ci uroku i idealnie sprawdzi się zarówno podczas ślubu koleżanki, jak i podczas popołudniowej kawy z przyjaciółką. Przekonaj się, jak łatwo upiąć włosy w niedbałego koczka!
Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś lekkiego czy eleganckiego, niedbały koczek z boku zawsze wygląda świeżo i kobieco. Idealnie nadaje się na formalne spotkania, wieczorne wyjścia, czy zwykłe wypady do galerii handlowej. Ten łatwy w wykonaniu, nieskomplikowany kok jest tak efektowny, że zanim się zorientujesz, wszyscy Twoi znajomi będą Cię pytać o to, jak go zrobić. Z odrobiną praktyki, dojdziesz do perfekcji i będziesz mogła udzielać porad. Utrwalając kok lakierem do włosów utrzymasz go w ryzach przez cały dzień. Uwierz nam - warto!