W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Duże fale

Poznaj porady do codziennej pielęgnacji włosów

Chcesz, aby Twoje włosy były zadbane i zdrowe, a do tego mieć codziennie pięknie wyglądającą fryzurę? Zobacz nasze pomysły i zainspiruj się pielęgnacją od NIVEA!

duże fale

Stwórz grube, piękne fale i pokaż, jak wspaniale się czujesz w tej stylizacji! Wystarczy lokówka i kilkanaście minut, by Twoje włosy zamieniły się w twarzowe, sprężyste loki, które dodadzą Ci kobiecości i seksapilu! Obejrzyj nasze krótkie video i dowiedz się, jak najlepiej wykonać tę fryzurę.
Ta fryzura emanuje kobiecością. Gdy „ubierzesz” swoje włosy w piękne, naturalne fale, będziesz najmodniejszą kobietą w całym mieście. Zaletą fryzury jest fakt, że możesz ją zrobić dosłownie w kilkanaście minut a na dodatek pokażesz wszystkim naturalność swoich włosów. Na koniec, aby zachować piękny wygląd na dłużej, użyj lakieru do włosów np. NIVEA Volume Care. Swoją fryzurę połącz z luźną stylizacją – skórzaną kurtką, dżinsami lub jesiennym swetrem. Będziesz wyglądać naturalnie i pięknie. 

Duże fale

Nasze rekomendacje dla Ciebie