Postaw na naturalną kobiecość

Postaw na naturalną kobiecość

materiał video

Masz już dość nudnych fryzur bez wyrazu i polotu? Potrzebujesz inspiracji do wykonania uniwersalnego, ale nie banalnego uczesania, które nie wymaga nakładu czasu? Pofaluj swoje włosy i zakręć twista!

falowane włosy z twistem

Do pracy, na wyjście ze znajomymi, przyda Ci się taka trochę rock-and-rollowa odmiana! Najlepsze w tej fryzurze jest to, że sprawdzi się w każdej sytuacji – od formalnego spotkania po weekendową imprezę. Zobacz, jak łatwo ją wykonać.
Piękno tej fryzury polega na tym, że możesz ją wybrać zarówno do formalnego stroju, jak i luźnej, weekendowej stylizacji. Dzięki temu, że jest prosta w wykonaniu, nie będziesz musiała spędzać wielu godzin przed lustrem. Do pracy, na romantyczną kolację lub szaloną noc – falowana fryzura doda Ci wdzięku i kobiecości. Jeśli będziesz miała na to ochotę, w każdej chwili możesz je związać w pofalowanego kucyka lub luźnego koczka. Na koniec nie zapomnij użyć lakieru NIVEA Diamond Volume Care. Dzięki temu będziesz na fali cały dzień i noc! 

Czasem fryzury prezentowane w kolorowych magazynach sprawiają wrażenie bardzo trudnych lub wręcz niemożliwych do samodzielnego wykonania. Z tą fryzurą jest jednak inaczej – choć stylizacja może się wydawać szczególnie trudna, w rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. Jeśli potrafisz zapleść prosty warkocz, to znaczy, że potrafisz również wykonać tę fryzurę! Jej przygotowanie zajmie Ci zaledwie pięć minut!

Rozpocznij od wydzielenia sekcji włosów z przodu głowy. Następnie podziel je na trzy pasma i zapleć z nich warkocz. Na końcu zabezpiecz go gumką. Chwyć teraz niewielki kosmyk włosów z czubka głowy i ponownie zapleć warkocz, wiążąc go na końcu gumką. Używając wsuwki, przypnij go po przeciwnej stronie głowy tak, by nie przeszkadzał w dalszych etapach stylizacji. Pozostałe włosy zaczesz na bok i ponownie zapleć warkocz, zabezpieczając go na końcu gumką. Teraz palcami delikatnie rozciągnij warkocz, by dodać mu objętości. Chwyć pierwszy warkocz i oplatając nim od tyłu głowę, przypnij wsuwkami u nasady największego warkocza znajdującego się z boku głowy. Czas na najmniejszy warkocz z czubka głowy - spuść go w dół i za pomocą wsuwek przypnij pośrodku dużego warkocza.
Nasza wskazówka: nie pozwól, aby Twoje włosy przejęły nad Tobą kontrolę - na początku wystarczy podzielić włosy na sekcje, dzięki którym łatwo przejdziesz przez kolejne kroki stylizacji.