Potrójny warkocz

Potrójny warkocz

materiał video

Jeśli Twoje włosy są z natury śliskie, zapewne problem z ich ułożeniem to Twoja codzienność.

Potrójny warkocz

To może być naprawdę irytujące! Jeśli postawisz na odpowiednie akcesoria i kosmetyki, Twoje śliskie włosy będą łatwiejsze w układaniu. Wystarczy odpowiednio dobrać fryzurę i przed rozpoczęciem stylizacji nałożyć kilka warstw pianki oraz wysuszyć włosy. Dzięki tym trikom łatwiej będzie Ci wykonać naszą fryzurę.
Piękno tej fryzury polega na tym, że możesz ją wybrać zarówno do formalnego stroju, jak i luźnej, weekendowej stylizacji. Dzięki temu, że jest prosta w wykonaniu, nie będziesz musiała spędzać wielu godzin przed lustrem. Do pracy, na romantyczną kolację lub szaloną noc – falowana fryzura doda Ci wdzięku i kobiecości. Jeśli będziesz miała na to ochotę, w każdej chwili możesz je związać w pofalowanego kucyka lub luźnego koczka. Na koniec nie zapomnij użyć lakieru NIVEA Diamond Volume Care. Dzięki temu będziesz na fali cały dzień i noc! 

Czasem fryzury prezentowane w kolorowych magazynach sprawiają wrażenie bardzo trudnych lub wręcz niemożliwych do samodzielnego wykonania. Z tą fryzurą jest jednak inaczej – choć stylizacja może się wydawać szczególnie trudna, w rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. Jeśli potrafisz zapleść prosty warkocz, to znaczy, że potrafisz również wykonać tę fryzurę! Jej przygotowanie zajmie Ci zaledwie pięć minut!

Rozpocznij od wydzielenia sekcji włosów z przodu głowy. Następnie podziel je na trzy pasma i zapleć z nich warkocz. Na końcu zabezpiecz go gumką. Chwyć teraz niewielki kosmyk włosów z czubka głowy i ponownie zapleć warkocz, wiążąc go na końcu gumką. Używając wsuwki, przypnij go po przeciwnej stronie głowy tak, by nie przeszkadzał w dalszych etapach stylizacji. Pozostałe włosy zaczesz na bok i ponownie zapleć warkocz, zabezpieczając go na końcu gumką. Teraz palcami delikatnie rozciągnij warkocz, by dodać mu objętości. Chwyć pierwszy warkocz i oplatając nim od tyłu głowę, przypnij wsuwkami u nasady największego warkocza znajdującego się z boku głowy. Czas na najmniejszy warkocz z czubka głowy - spuść go w dół i za pomocą wsuwek przypnij pośrodku dużego warkocza.
Nasza wskazówka: nie pozwól, aby Twoje włosy przejęły nad Tobą kontrolę - na początku wystarczy podzielić włosy na sekcje, dzięki którym łatwo przejdziesz przez kolejne kroki stylizacji.