Niesforny koczek

Odrobina kontrolowanego szaleństwa

Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów i chciałabyś nieco odświeżyć swój wizerunek, przygotuj naszą prostą, ale nie banalną fryzurę!

niesforny koczek

Nie wymaga ona specjalnych umiejętności, ani nakładu czasu, a z pewnością należy do interesujących. To wspaniałe uzupełnienie swobodnych, weekendowych stylizacji. Z samurajskim koczkiem będziesz wyglądać nowocześnie, luzacko i po prostu – będziesz sobą! Obejrzyj wideo i przekonaj się, jak w kilka minut „wyczarować” tego koka!
Odkryj prawdziwy hit – z jednej strony niedbały i luźny, a z drugiej – kobiecy i elegancki koczek. Idealnie pasuje do jesiennych sukienek, zakolanówek, wysokich butów czy modnych kaloszy. W tej stylizacji, Twoja fryzura będzie pod kontrolą nawet po wielu godzinach w pracy czy podczas długiej, weekendowej wyprawy w góry. Przy odrobinie lakieru NIVEA Ultra Strong, Twoje włosy będą dobrze wyglądać przez kolejne 24 godziny. Tak niewiele potrzeba, by zyskać interesujący wygląd. Bez wątpienia, ten niesforny koczek ma w sobie coś uwodzicielskiego.

Nasze rekomendacje dla Ciebie