Skarbnica wiedzy

Rozpowszechnianie wiedzy na temat korzyści płynących z dotyku

Wierzymy, że: gdyby ludzie wiedzieli więcej o korzyściach płynących z dotyku, starali by się bardziej inicjować taki kontakt indywidualnie lub zbiorowo. Dlatego przekazujemy tu swoją wiedzę, wyniki badań oraz inne dane.

Poznaj korzyści płynące z dotyku i występujące przeszkody

NIVEA od miesięcy współpracuje z naukowcami oraz instytutami badawczymi, aby dogłębnie poznać korzyści dla zdrowia i samopoczucia płynące z dotyku oraz przestudiować aktualną sytuację w kontekście dotyku między ludźmi. Przekonaliśmy się, że: im więcej ludzie wiedzą o korzyściach i przeszkodach w kontekście dotyku, tym więcej stosują go w życiu codziennym. Przedmiotem aktualnych badań jest światowa sytuacja dotycząca dotyku w czasie epidemii COVID-19 oraz przed nią, również w kontekście samotności.

Ucz się od ekspertów

Autyzm wirtualny, znaczenie empatii i jej nauczanie, badania nad dotykiem, jego historia czy skuteczny rozwój młodzieży – tematy związane z dotykiem między ludźmi są nieskończone i równie fascynujące, co eksperci nad nimi pracujący. Przedstawiciele NIVEA przeprowadzili wywiad z najbardziej renomowanymi ekspertami, dzięki czemu możemy zaproponować wyjątkowe informacje na temat natury dotyku i korzyści z niego płynące.