Konkursowy Kalendarz Adwentowy

KALENDARZ ADWENTOWY NIVEA

Czekanie na Święta może być radosne i pełne magicznych momentów. Każdego dnia otwieraj kolejne okienko w naszym chatbocie i baw się pięknie z Konkursowym Kalendarzem Adwentowym NIVEA.

ROZPOCZYNAMY SEZON PRZEDŚWIĄTECZNY

Pozwól sobie na codzienne zaskoczenia, które zapewnią Ci mnóstwo radości! Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, otwórz jedno wirtualne okienko kalendarza w chatbocie i... bierz udział w specjalnych konkursach z nagrodami, rozwiązuj quizy i otrzymuj ciekawe, świąteczne porady!

JAK DZIAŁA NASZ KONKURSOWY KALENDARZ ADWENTOWY?

Konkursowy Kalendarz NIVEA

1Otwórz kalendarz w chatbocie

Konkursowy Kalendarz NIVEA

2Podążaj za wskazówkami

Konkursowy Kalendarz NIVEA

3Baw się i czekaj na Święta

Poznaj nasze świąteczne inspiracje

Planner Adwentowy

Czy masz plan na te Święta?

Każdy dzień przed Świętami Bożego Narodzenia to nowe wyzwanie - sporządzenie listy zakupów i prezentów, sprzątanie, gotowanie, pieczenie, dekorowanie i przystrajanie domu... Jest co robić!

 

Abyś więc nie zgubiła się w natłoku obowiązków i miała przy tym czas na świąteczny relaks, ulubioną grę lub bożonarodzeniowy film - pobierz nasz Planner i ciesz się radością Świąt każdego dnia. 

CHCESZ ZOSTAĆ MISTRZYNIĄ OZDABIANIA?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, mamy na to aż 6 sposobów!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie całą listę pomysłów na to, jak własnoręcznie wykonać świąteczne ozdoby, które dotychczas podziwiałaś jedynie na witrynach sklepowych.

 

Kliknij w link niżej i zobacz sama, jakie to proste i przyjemne!

Dekoracje - Kalendarz Adwentowy NIVEA

Bileciki - Kalendarz Adwentowy

DLA KAŻDEGO COŚ PIĘKNEGO

Dom – posprzątany! Choinka – ubrana! Prezenty – kupione!

 

A kiedy przyjdzie wreszcie czas na ich pakowanie, ozdobisz je pięknymi, świątecznymi bilecikami. Dla Mamy, Taty, Babci, Najlepszej Przyjaciółki – zdecyduj sama!

 

Pobierz nasze etykiety prezentowe do druku!

Konkursowy Kalendarz Adwentowy NIVEA

ZNAJDŹ POMYSŁ NA PREZENT

Pokaż bliskim, że o nich dbasz i podaruj im idealny prezent świąteczny, pielęgnujący Waszą bliskość. Zobacz nasze gotowe zestawy prezentowe i wybierz najlepsze podarunki dla najbliższych Twojemu sercu.

Sprawdź nasze świąteczne artykuły