NIVEA SKin GUiDE

Aplikacja NIVEA SKIN GUIDE – FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PYTANIA OGÓLNE

PYTANIA DOTYCZĄCE APLIKACJI NIVEA SKIN GUIDE

Z KIM MOGĘ SIĘ SKONTAKTOWAĆ W RAZIE PYTAŃ LUB PROBLEMÓW?

Skontaktuj się z infolinią pod numerem tel. 801 888 888 lub napisz do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

DLACZEGO APLIKACJA NIVEA SKIN GUIDE NIE DZIAŁA?

Prawdopodobnie nasz zespół działa nad nowymi funkcjami, które pomogą w ulepszeniu aplikacji i dokładniejszej rekomendacji produktowej. Spróbuj wykonać skan ponownie jutro.

CO TO JEST SZTUCZNA INTELIGENCJA?

Za aplikacją NIVEA SKiN GUiDE stoi zaawansowany technologicznie program, który porównuje zdjęcie Twojej skóry do ponad 20 milionów zdjęć innych kobiet, ocenionych dermatologicznie przez ekspertów. Oczywiście, aplikacja nie może zastąpić konsultacji dermatologicznej, jednak jest w stanie zarekomendować produkty i rutynę pielęgnacyjną najbardziej dopasowaną do zidentyfikowanych potrzeb Twojej skóry.

Czym jest aplikacja NIVEA SKiN GUiDE?

NIVEA SKiN GUiDE to aplikacja internetowa, która pomoże Ci odkryć sposób na Twoją najlepszą, codzienną pielęgnację skóry. NIVEA SKiN GUiDE to aplikacja internetowa dostępna z przeglądarki (nie do pobrania), która pomaga Ci dobrać odpowiednie kosmetyki do indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Za pomocą selfie aplikacja analizuje skórę Twojej twarzy i określa jej wizualny wiek, jędrność, kondycję skóry oraz jednolitość jej kolorytu. Posiadamy ponad 135-letnie doświadczenie i od pokoleń dzielimy się swoją wiedzą w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dzięki aplikacji NIVEA SKiN GUiDE chcemy pójść krok dalej i podzielić się tą wiedzą bezpośrednio z Tobą - wykorzystując do tego najnowszą technologię. Wystarczy skan Twojej skóry, by odkryć, czego tak naprawdę potrzebuje. Dla uzyskania długotrwałego efektu, możesz skanować skórę codziennie i śledzić wyniki w swoim dzienniku pielęgnacji. Dzięki NIVEA SKiN GUiDE zostaniesz ekspertką w pielęgnacji swojej skóry.

KTO STOI ZA STWORZENIEM APLIKACJI NIVEA SKIN GUIDE?

Za aplikacją NIVEA SKiN GUiDE stoi zespół naukowców oraz ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry, programistów i fanów marki NIVEA. Do stworzenia aplikacji NIVEA SKiN GUiDE przyczyniło się też ponad 10 000 kobiet na świecie, które badały swoją skórę codziennie przez kilka miesięcy. Przeanalizowaliśmy ponad 20 milionów zdjęć, używając do tego sztucznej inteligencji. Dzięki temu potrafimy rozpoznać typ skóry i jej szczególne potrzeby. Teraz i Ty możesz skorzystać z naszych badań i zrobić coś dobrego dla swojej skóry. Wystarczy selfie, aby zbadać przy pomocy sztucznej inteligencji wizualny wiek Twojej skóry, jej jędrność, kondycję i jednolitość kolorytu. Jako aktywny użytkownik, sprawiasz, że nasza technologia staje się coraz bardziej skuteczna, ucząc się na podstawie Twoich zdjęć.

CO ANALIZUJE APLIKACJA NIVEA SKIN GUIDE?

1. Na podstawie selfie określa wizualny wiek Twojej skóry, informując Cię przy tym, czy Twoja skóra wygląda młodziej, czy starzej niż wskazuje na to Twój faktyczny wiek.
2. Analizuje również jędrność Twojej skóry, czyli jej elastyczność i tworzenie się zmarszczek. Im wyższy wynik, tym jędrniejsza jest Twoja skóra. 
3. Aby ocenić kondycję skóry, analizujemy obecność niedoskonałości, wągrów czy zaczerwienionych obaszarów twarzy. Im wyższy wynik tym gładsza Twoja skóra.
4. Na koniec, aplikacja SKiN GUiDE sprawdza także stopień jednolitości kolorytu Twojej skóry. Tutaj bierzemy pod uwagę ilość plamek i przebarwień, ich zagęszczenie oraz wielkość. Im wyższy wynik, tym mniej przebarwień ma Twoja skóra.

JAKIE PARAMETRY ANALIZUJE APLIKACJA NIVEA SKIN GUIDE?

1. W celu wyznaczenia wieku Twojej skóry, aplikacja analizuje okolice czoła, oczu, nosa oraz ust.
2. Jędrność Twojej skóry określamy analizując zmarszczki w okolicach czoła, oczu, nosa i ust.
3. Niedoskonałości i zaczerwienienia są analizowane w celu określenia kondycji skóry. 
4. Ilość, wielkość i zagęszczenie przebarwień dostarczają informacje o jednolitości kolorytu skóry. 

Co oznacza wiek skóry?

Analizując Twoje selfie, aplikacja określa wizualny wiek Twojej skóry i informuje Cię, czy Twoja skóra wygląda młodziej, czy starzej niż wskazuje na to Twój faktyczny wiek. Z wiekiem, Twoja skóra przechodzi szereg zmian, które mają podłoże biologiczne i są całkowicie naturalnym zjawiskiem. Aplikacja NIVEA SKiN GUIDE bierze to automatycznie pod uwagę. Pamiętaj, że na Twoją skórę mają również wpływ inne czynniki - między innymi: rodzaj diety, stres, czynniki atmosferyczne i styl życia.

Co oznacza jędrność cery?

Mając na myśli jędrność, mówimy o stopniu elastyczności Twojej skóry w zależności od Twojego wieku. Im wyższy wynik, tym lepiej. Skóra młodych ludzi jest jędrna i elastyczna. Z wiekiem procesy biologiczne zachodzące w naszym ciele ulegają zmianom. Zmienia się też nasza skóra, traci elastyczność i tworzą się na niej zmarszczki. NIVEA SKiN GUiDE przygląda się bliżej zmarszczkom na czole, w okolicy oczu, nosa i ust.

Co oznacza kondycja skóry?

Aplikacja ocenia gładkość Twojej skóry. Im wyższy wynik, tym mniej niedoskonałości znajduje się na Twojej skórze, biorąc pod uwagę Twój wiek. NIVEA SKiN GUiDE przygląda się dokładnie Twojemu zdjęciu w poszukiwaniu zanieczyszczeń, krostek czy zaczerwienień na Twojej twarzy.

Co oznacza jednolity koloryt?

Jednolity koloryt określa równomierność kolorytu Twojej karnacji. Aplikacja mierzy ilość przebarwień, ich zagęszczenie oraz rozmiar. Im wyższy wynik tym bardziej jednolity koloryt, a na cerze można znaleźć mniej przebarwień.

JAK DZIAŁA APLIKACJA NIVEA SKIN GUIDE?

Aplikacja NIVEA SKiN GUiDE została stworzona z myślą o wiarygodnej analizie skóry twarzy w celu zaproponowania odpowiednio dopasowanej pielęgnacji. Jest prosta, wygodna i  łatwo dostępna. Została stworzona z myślą o analizie skóry twarzy przy pomocy smartfona. W tym celu opracowaliśmy metodę opartą na robieniu selfie, na podstawie którego możemy w wiarygodny sposób ocenić wizualny wiek Twojej skóry, jej jędrność, kondycję i jednolitość kolorytu. Podczas tworzenia aplikacji ponad 10 000 kobiet na całym świecie analizowało swoją skórę codziennie przez kilka miesięcy. Dzięki temu mogliśmy przeanalizować ponad 20 milionów zdjęć, używając do tego sztucznej inteligencji. Wszystko to przysłuży się teraz Twojej skórze. Po każdym skanie, uzyskasz wynik, a aplikacja powie Ci, co on oznacza. Możesz założyć swój osobisty dziennik pielęgnacji, aby moć regularnie wykonywać analizy i monitorować swoje postępy.  NIVEA SKiN GUiDE zarekomenduje Ci produkty do pielęgnacji skóry, które będą najlepiej zaspokajały jej potrzeby. Otrzymasz też wskazówki i porady wybrane specjalnie z myślą o Tobie. Możesz podjąć konkretne kroki, by jeszcze lepiej dbać o swoją skórę.

GDZIE MOGĘ EDYTOWAĆ SWÓJ PROFIL?

Twój profil możesz edytować logując się na swoje konto NIVEA.
1. Kliknij na Moje konto
2. Edytuj moje dane
3. Zapisz zmiany

JAK KORZYSTAĆ

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI NIVEA SKiN GUiDE?

Co mam zrobić po otrzymaniu pierwszego zalecenia?

Świetnie, masz za sobą pierwszy krok do piękniejszej cery! Dalej pielęgnuj tak swoją skórę. Załóż swój cyfrowy dziennik pielęgnacji skóry. W nim zapisywane będą wszystkie kolejne wyniki analiz. Jeśli wykonasz w przeciągu 28 dni 6 skanów, otrzymasz zalecenia, co do odpowiedniej pielęgnacji skóry, która zaspokoi jej potrzeby. Otrzymasz też wskazówki i porady opracowane specjalnie z myślą o Tobie.

JAK ZROBIĆ ODPOWIEDNIE SELFIE?

Selfie, które wykorzystujemy do analizy skóry Twojej twarzy jest nieco inne niż typowe selfie, które możesz napotkać w Internecie. Nie pozuj. Twoja twarz powinna wyglądać naturalnie, dlatego do zdjęcia zrezygnuj z makijażu. Odgarnij włosy z twarzy, nie zakładaj okularów, otwórz oczy szeroko i nie śmiej się, gdyż uśmiech może zafałszować wynik. Zdjęcie powinno przypominać nieco biometryczne zdjęcie do paszportu. Niekoniecznie będziesz chciała je udostępniać, ale idealnie posłuży do analizy skóry przez sztuczną inteligencję.

Jak uniknąć błędów w wynikach?

Aplikacja NIVEA SKiN GUIDE jest bardzo dokładna. Oznacza to, że nawet najmniejsze detale, jakie wychwyci Twój aparat, zostaną poddane analizie. Aby uniknąć błędów, staraj się przeprowadzać analizę zawsze w takich samych warunkach. Oznacza to, że powinnaś to robić o tej samej porze dnia. Twoja twarz powinna być czysta i sucha. Powinnaś skanować skórę przynajmniej co drugi dzień. W ten sposób możesz wykluczyć wszelkie drobne odchylenia.

O jakiej porze dnia powinnam skanować swoją skórę?

Najkrótsza odpowiedź brzmi: kiedy tylko chcesz! A dokładnie: bez względu na porę dnia, czy to rano czy wieczorem, możesz przeprowadzać analizę, kiedy jest Ci wygodnie. Aczkolwiek, powinnaś to robić zawsze o tej samej porze. Wolisz wykonać skan skóry po porannym prysznicu? Świetnie, rób to codziennie. Czy może wolałabyś to robić wieczorem, po zmyciu makijażu? Wtedy rób zdjęcie co wieczór.

Dlaczego 6 analiz przez 28 dni?

Nasza skóra odnawia się średnio przez 28 dni. Aby ocenić faktyczny stan swojej skóry, powinnaś ją analizować przez taki właśnie czas. Skan zajmuje tylko chwilę. Do dokładnej analizy potrzebnych jest 6 skanów.

Jak często moja skóra się zmienia?

Nasza skóra odnawia się średnio co 28 dni. Wpływa na to szereg czynników, takich jak między innymi stan zdrowia, dieta, czynniki atmosferyczne i styl życia. Wygląd skóry może się nawet zmieniać w zależności od dnia, miejsca czy pory roku bądź różnych etapów życia. Dlatego powinnaś skanować skórę regularnie, aby uwzględnić takie zmiany.

Jak często powinnam skanować swoją skórę?

Trzymaj się jednej zasady: im częściej przeprowadzasz analizę skóry twarzy, tym dokładniejsze zalecenia otrzymasz. Aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki, powinnaś skanować skórę co najmniej co drugi dzień. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze dokładniejsze wyniki, przeprowadzaj analizę codziennie.

Jak mam się przygotować do analizy skóry twarzy?

Twoja skóra nie potrzebuje wielu przygotowań przed skanem. Powinna być po prostu czysta i sucha. Najlepiej przeprowadź analizę przed codzienną pielęgnacją skóry. Najlepszym momentem będzie poranek, jak tylko wstaniesz z łóżka lub wieczorem, po zmyciu makijażu i przed wieczorną pielęgnacją twarzy.

Jak często mogę, bądź powinnam skanować skórę?

Aby kontrolować stan swojej skóry i poprawić wyniki analiz w aplikacji, zalecamy abyś przeprowadzała skan skóry regularnie, co najmniej raz dziennie i systematycznie prowadziła swój dziennik pielęgnacji. Po przeprowadzeniu 6 analiz w przeciągu 28 dni, otrzymasz opracowane specjalnie dla Ciebie zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry. Będą one stanowiły idealną bazę do Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Jeśli będziesz dalej korzystać z aplikacji, otrzymasz dwie dodatkowe wskazówki, które uzupełnią rekomendowaną Tobie pielęgnację. Twoja skóra zmienia się wraz z czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dlatego powinnaś powtarzać swoje analizy. Potrzeby skóry różnią się także w zależności od dnia, miejsca, pory roku, czy etapu życia.

Czy mogę skanować również inne części ciała?

W tym momencie aplikacja NIVEA SKiN GUIDE jest przeznaczona wyłącznie do skanowania skóry twarzy. Nasz zespół pracuje nad rozszerzeniem możliwości aplikacji również o inne części ciała. Powiadomimy Cię, jak tylko będziemy do tego gotowi.

Co mam zrobić, jeśli moje selfie jest nieostre?

W aplikacji i na stronie znajdują się konkretne informacje, jak zrobić odpowiednie do analizy selfie. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego selfie, możesz spróbować ponownie, tyle razy, ile chcesz.

Czy selfie wystarczy, żeby przeprowadzić analizę twarzy?

Tak. Włożyliśmy wiele pracy w stworzenie aplikacji NIVEA SKiN GUIDE, która przeprowadza analizę skóry na podstawie selfie. Ponad 10 000 kobiet na całym świecie analizowało swoją skórę codziennie przez kilka miesięcy. Przeanalizowaliśmy ponad 20 milionów zdjęć, używając do tego sztucznej inteligencji. Dzięki temu potrafimy rozpoznawać typ skóry i jej szczególne potrzeby. Wystarczy Twoje selfie, aby zbadać przy pomocy sztucznej inteligencji wizualny wiek Twojej skóry, jej jędrność, kondycję i jednolitość kolorytu. Jako aktywny użytkownik, sprawiasz, że nasza technologia staje się coraz bardziej skuteczna, ucząc się na podstawie Twoich zdjęć. Możemy ją nazwać nowoczesnym osiągnięciem technologicznym w służbie Twojej skóry.

APLIKACJA INTERNETOWA

APLIKACJA NIVEA SKiN GUiDE - INFORMACJE

GDZIE W APLIKACJI MOGĘ ZNALEŹĆ MÓJ DZIENNIK PIELĘGNACJI I REKOMENDACJE PRODUKTOWE?

Dziennik pielęgnacji jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników. Dziennik pielęgnacji pokazuje Twoje wyniki w następującej kolejności:
1. Wykres analizy skóry
2. Indywidualne wskazówki dopasowane do Twojej skóry
3. Rekomendacja produktowa na podstawie analizy Twojej skóry
Wszystkie informacje są widoczne na jednej stronie. Aby zobaczyć szczegóły, po wykonaniu selfie po prostu przewiń ekran w dół.

Na jakich urządzeniach działa aplikacja NIVEA SKiN GUiDE?

Aby móc korzystać z aplikacji NIVEA SKiN GUiDE, potrzebny Ci będzie smartfon wyposażony w przedni aparat. NIVEA SKiN GUiDE to aplikacja internetowa, którą uruchamiasz w przeglądarce. Na iPhonie najlepiej użyć przeglądarki Safari. Jeśli korzystasz z Androida, zalecamy przeglądarkę Google Chrome.

Jak mogę zapisać aplikację NIVEA SKiN GUiDE na moim telefonie komórkowym?

Telefon z iOS:
1. Otwórz w Safari stronę ww.nivea.pl/skinguide.
2. Wybierz „Udostępnij” w menu na dole ekranu – niewielki kwadracik ze strzałką do góry.
3. Przewiń do dołu i wybierz „Dodaj do ekranu głównego”.
4. Wejdź w „NIVEA SKiN GUiDE” i potwierdź wybierając „Dodaj”.
5. Na ekranie Twojego telefonu pojawi się ikonka.

Telefon z Androidem:
1. Otwórz w Chrome stronę www.nivea.pl/skinguide.
2. Wybierz trzy kropki na prawo od paska adresu.
3. Wybierz „Dodaj do ekranu głównego”.
4. Wejdź w „NIVEA SKiN GUiDE” i potwierdź wybierając „Dodaj”.
5. Na ekranie Twojego telefonu pojawi się ikonka.

Jak zeskanować kod QR?

1. Uruchom aparat w swoim smartfonie.
2. Upewnij się, że używasz tylnego aparatu.
3. Skieruj telefon w stronę kodu QR i przytrzymaj przez 2-3 sekundy.
4. Twój smartfon rozpozna kod QR i wyświetli się na nim powiadomienie z linkiem.
5. Kliknij na powiadomienie, aby otworzyć link.
→ Możesz również odwiedzić nas bez skanowania kodu QR pod adresem: www.nivea.pl/skinguide  
→ Jeśli używasz iPhone, najlepiej skorzystaj z Safari. Jeśli korzystasz z Androida, zalecamy przeglądarkę Google Chrome.

Czy mogę uruchomić aplikacje NIVEA SKiN GUiDE bez kodu QR?

Jak najbardziej. Wystarczy tylko otworzyć link www.nivea.pl/skinguide w przeglądarce. Jeśli używasz iPhone, najlepiej skorzystaj z Safari. Jeśli korzystasz z Androida, zalecamy przeglądarkę Google Chrome.

Czy mogę korzystać z aplikacji NIVEA SKiN GUiDE w trybie offline?

Nie, musisz mieć stabilne i szybkie połączenie z Internetem. Najlepiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi, jeśli masz taką możliwość.

Czy mogę korzystać z aplikacji NIVEA SKiN GUiDE bez sieci Wi-Fi?

Twoje selfie zostanie pobrane w celu przeprowadzenia analizy twarzy. Możesz to zrobić korzystając z połączenia Wi-Fi lub Internetu w telefonie. Pamiętaj jednak, że połączenie przez sieć Wi-Fi może być szybsze. Jeśli nie masz innej możliwości, jak korzystanie z Internetu w telefonie, pamiętaj o limicie danych i prędkości. Korzystanie z Internetu w telefonie może generować dodatkowe koszty, w zależności od Twojej umowy z operatorem, zwłaszcza jeśli korzystasz z telefonu za granicą.

Czy aplikacja NIVEA SKiN GUiDE będzie miała w przyszłości więcej funkcji?

Nasza aplikacja już teraz potrafi wiele, ale nasz zespół stale pracuje nad nowymi funkcjami. W końcu, chcemy jak najlepiej dla Twojej skóry. Powiadomimy Cię, gdy tylko nowe funkcje będą dostępne.

Czy aplikacja NIVEA SKiN GUIDE nadaje się do każdego koloru i typu skóry?

Tak, było to dla nas niezmiernie ważne przy tworzeniu aplikacji.

Czy aplikacja NIVEA SKiN Guide nadaje się tylko dla kobiet?

Obecnie, tak. Nasz zespół pracuje cały czas nad aplikacją NIVEA SKiN GUiDE dla mężczyzn. Powiadomimy Cię, jak tylko będzie gotowa.

Czy mogę przeprowadzić analizę twarzy innej osoby?

Jeśli chcesz zaprezentować innej osobie, jak działa aplikacja NIVEA SKiN GUiDE, powinna ona założyć własne konto. Oczywiście, może wypróbować działanie aplikacji, jako użytkownik - gość. W pierwszej kolejności wyloguj się ze swojego konta, tak aby na Twoje wyniki nie miały wpływu wyniki innej osoby.

Gdzie mogę pobrać aplikację NIVEA SKiN GUiDE?

NIVEA SKiN GUIDE to aplikacja internetowa, którą uruchamiasz w przeglądarce. Oznacza to, że nie ma potrzeby pobierania aplikacji. Wystarczy, że odwiedzisz stronę www.nivea.pl/skinguide, najlepiej w przeglądarce Safari dla telefonów z iOS lub Chrome dla telefonów z Androidem. Możesz z łatwością dodać aplikację NIVEA SKiN GUiDE na ekranie swojego telefonu.

Telefon z iOS:
1. Otwórz w Safari stronę nivea.pl/skinguide.
2. Wybierz „Udostępnij” w menu na dole ekranu – niewielki kwadracik ze strzałką do góry.
3. Przewiń do dołu i wybierz „Dodaj do ekranu głównego”.
4. Wejdź w „NIVEA SKiN GUiDE” i potwierdź klikając „Dodaj”.
5. Na ekranie Twojego telefonu pojawi się ikonka.

Telefon z Androidem:
1. Otwórz w Chrome stronę nivea.pl/skinguide.
2. Wybierz trzy kropki na prawo od paska adresu.
3. Wybierz „Dodaj do ekranu głównego”.
4. Wejdź w „NIVEA SKiN GUiDE” i potwierdź klikając „Dodaj”.
5. Na ekranie Twojego telefonu pojawi się ikonka.

Dlaczego aplikacja wymaga dostępu do aparatu?

Dla bezpieczeństwa, Twój telefon prosi Cię o zgodę na otworzenie aparatu w momencie, gdy aplikacja internetowa chce go użyć. Jest to specjalne zabezpieczenie uniemożliwiające nieupoważnionym dostęp do Twojego aparatu. Aplikacja NIVEA SKiN GUiDE potrzebuje uzyskać dostęp do Twojego aparatu, abyś mogła zrobić selfie - w celu przeprowadzenia analizy twarzy i z żadnego innego powodu. Jeśli chcesz po raz pierwszy przeskanować twarz, Twój smartfon zapyta Cię o zgodę. Pozwól aplikacji NIVEA SKiN GUiDE użyć aparatu, abyś mogła z niej korzystać. W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę w ustawieniach swojego smartfona.

Nie mogę zrobić selfie. Mój aparat nie działa.

Pozwól, aby Twoja przeglądarka, Safari bądź Chrome, miała dostęp do Twojego aparatu.

Dostęp do aparatu w Safari:
1. Otwórz „Ustawienia” a następnie „Safari” w swoim iPhonie.  
2. W „Ustawieniach stron internetowych”, wybierz opcję „Aparat”.
3. Zezwól aparatowi na dostęp do wszystkich stron internetowych.

Dostęp do aparatu w Chrome:

1. Otwórz przeglądarkę Chrome na swoim telefonie z Androidem.
2. Wybierz trzy kropki na prawo od paska adresu, a następnie wybierz „Ustawienia”.
3. Wybierz „Ustawienia strony”.
4. Wybierz opcję „Aparat”.
5. Aktywuj dostęp do aparatu.
A jeśli wybrana strona wyświetla się, jako „zablokowana”, wybierz stronę www.nivea.pl, a następnie wybierz „Dostęp do aparatu” i „Zezwól”.

Czy informacje o mnie oraz selfie są przechowywane?

Jeśli jesteś użytkownikiem niezalogowanym o statusie - gość, nie będziemy przechowywać Twoich zdjęć selfie i danych o Tobie dłużej niż 24 godziny i po upływie tego czasu zostaną one automatycznie usunięte. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, prześlij mail na adres nivea@beiersdorf.com, a my się zajmiemy resztą. Pamiętaj jednak, że usunięcie wszystkich Twoich analiz i spersonalizowanych rekomendacji jest ostateczne i nie można go cofnąć.
Więcej informacji znajdziesz w naszym dokumencie dotyczącym prywatności danych. 

Jak mogę usunąć wszystkie swoje dane osobowe?

Jeśli jesteś użytkownikiem niezalogowanym o statusie - gość, nie będziemy przechowywać Twoich zdjęć selfie i danych o Tobie dłużej niż 24 godziny i po upływie tego czasu zostaną one automatycznie usunięte. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, prześlij mail na adres nivea@beiersdorf.com, a my się zajmiemy resztą. Pamiętaj jednak, że usunięcie wszystkich Twoich analiz i spersonalizowanych rekomendacji jest ostateczne i nie można go cofnąć.
Więcej informacji znajdziesz w naszym dokumencie dotyczącym prywatności danych. 

Z kim mogę się skontaktować w razie pytań lub problemów?

Skontaktuj się z infolinią pod numerem tel. 801 888 888 lub napisz do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

WSKAZÓWKI

WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O REKOMENDACJACH PRODUKTÓW

Ile jest możliwych rekomendacji produktowych?

NIVEA SKiN GUiDE może zarekomendować ponad 700 000 zestawów kosmetyków. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że spośród wszystkich możliwości, Twój zestaw jest dobrany indywidualnie do Twoich potrzeb. Pamiętaj jednak, że skóra nieustannie się zmienia, warto więc regularnie wykonywać analizy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że produkty nadal Ci służą. 

DLACZEGO MOJE REKOEMDACJE PRODUKTOWE PRZESTAŁY SIĘ WYŚWIETLAĆ?

Dbamy o to, by Twoje rekomendacje były aktualne, dlatego aby uzyskać wykaz kosmetyków najlepiej dopasowanych do Twojej cery ważne jest, by regularnie wykonywać selfie. Jeśli w ostatnich 28 dniach nie wykonałaś żadnego selfie, rekomendacje produktowe nie będą się już wyświetlać, ponieważ nie możemy zagwarantować, że po tak długiej przerwie produkty wciąż będą dla Ciebie odpowiednie.

DLACZEGO APLIKACJA PYTA O MÓJ WIEK?

Znajomość Twojego wieku pozwala nam dopasować produkty, które najlepiej do Ciebie pasują. Wiek, który wpiszesz przed wykonaniem selfie wpłynie na jakość uzyskanych wyników. Każda grupa wiekowa posiada swój średni wynik pod względem jędrności skóry, kondycji skóry i jednolitego kolorytu. W ten sposób wiemy, że pomimo widoczności zmarszczek na Twojej skórze, możemy uznać ją jako jędrną w Twoim przedziale wiekowym. Dzięki temu wyniki są wiarygodne i nie oceniają Cię w porównaniu z kimś dużo młodszym lub starszym.Jak bardzo precyzyjne zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry otrzymam?

Twoja skóra zostanie poddana analizie przez sztuczną inteligencję, na podstawie selfie. Wyniki, które uzyskasz, podpowiedzą Ci, czego potrzebuje Twoja skóra. Na tej podstawie, NIVEA SKiN GUiDE wyszuka też dla Ciebie odpowiednie produkty. Ponieważ skóra ulega ciągłym zmianom, powinnaś regularnie przeprowadzać jej analizę w aplikacji. Na podstawie analizy zostaną dopasowane dla Ciebie zalecenia.

Czy aplikacja NIVEA SKiN GUiDE zaleca wyłącznie produkty NIVEA?

Zalecamy wyłącznie produkty NIVEA i nie dzieje się to bez powodu. Po pierwsze, jesteśmy w stanie zaproponować Ci ogromną różnorodność wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry. Co więcej, doskonale znamy swoje produkty. Wiemy, co znajduje się w produktach NIVEA i wiemy dokładnie, jak działają. Warto również podkreślić, iż tak opracowujemy nasze produkty, aby się wzajemnie uzupełniały. Dzięki temu produkty NIVEA idealnie nadają się do tego, aby można je było ze sobą łączyć. Będziemy na bieżąco dodawać nowe produkty NIVEA do bazy danych aplikacji NIVEA SKiN GUiDE i będą one brane pod uwagę przy opracowywaniu przez nas zaleceń dla Ciebie. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości przewodnik będzie brał również pod uwagę produkty do pielęgnacji skóry innych marek.

Jak szybko działają zalecane produkty?

Każda skóra jest inna, więc nie możemy dać Ci żadnej gwarancji. Przeprowadzaj analizy skóry regularnie, aby otrzymywać właściwe propozycje zalecanych produktów. Pamiętaj jednak, że na Twoją skórę wpływa szereg różnych czynników.

Moja skóra źle toleruje dany produkt. Co powinnam zrobić?

Wypróbuj produkt na niewielkiej powierzchni twarzy, aby mieć pewność, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych.  Nietolerancja na produkt jest niezmiernie rzadka. Jeśli jednak wystąpi, zaprzestań stosowania produktu i zadzwoń na numer  801 888 888 lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.

WYNIKI

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYNIKÓW PRZEPROWADZONEJ ANALIZY TWARZY

JAK MOGĘ POBRAĆ WYNIKI UZYSKANE W APLIKACJI?

Twoje wyniki są dostępne w aplikacji, w dzienniku pielęgnacji. Dziennik pielęgnacji zawiera wyniki analizy Twojej skóry, spersonalizowane rekomendacje produktowe oraz przekierowania do artykułów, które mogą Ci się przydać w pogłębieniu wiedzy na temat skóry i dopasowanych produktów. Niestety, nie ma możliwości pobrania wyników, ale zawsze możesz zrobić zrzut ekranu.

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ MOJE REKOMENCACJE KOSMETYKÓW?

W celu uzyskania spersonalizowanej rekomendacji kosmetyków musisz zrobić minimum 6 selfie w przeciągu 28 dni. Twoja rutyna będzie widoczna w widoku dziennika pielęgnacji.

CZY JEST RÓŻNICA W ILOŚCI WYONYWANYCH SKANÓW? CZY PO 6,10 LUB 15 SKANACH UZYSKAM WIĘCEJ INFORMACJI?

Po wykonaniu 6 skanów twarzy Twoja rekomendacja będzie obejmować 3 produkty jako elementy podstawowej rutyny pielęgnacji skóry: krem na dzień, kosmetyk do oczyszczania twarzy i trzeci wybrany produkt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej skóry. Wykonanie większej ilości skanów pozwoli rozszerzyć rekomendację do 5 produktów, dedykowanych Twojej skórze. Dodatkowo, regularnie otrzymasz również artykuły dostosowane do potrzeb Twojej skóry.

CO OZNACZAJĄ WYNIKI JĘDRNOŚCI, KONDYCJI SKÓRY I JEDNOLITOŚCI KOLORYTU?

NIVEA SKiN GUiDE stosuje skalę od 0 do 100, jeśli chodzi o jędrność, kondycję skóry i jednolitość jej kolorytu. 100 to najwyższy wynik, jaki można osiągnąć w Twojej grupie wiekowej. Oznacza to na przykład, że jeśli uzyskałaś wynik 100 dla jędrności, Twoja skóra jest niezwykle jędrna i elastyczna, jak na Twój wiek. Naszym celem jest, abyś mogła uzyskać najwyższy możliwy wynik. Dlatego też przesyłamy Ci propozycje produktów polecanych specjalnie dla Ciebie i porady, które odpowiadają Twojemu wynikowi.

Jak odczytać mój wynik?

Jeśli przeprowadziłaś kilka analiz skóry, uzyskasz wynik dotyczący jędrności, kondycji skóry i jednolitości kolorytu w formie wykresu liniowego, który znajdziesz w swoim dzienniku pielęgnacji. Jeśli Twój wynik ulegnie poprawie, linia pójdzie w górę. Możesz dodać bądź ukryć na wykresie uśrednione wyniki dla swojej grupy wiekowej.

Jak porównać moje wyniki z uśrednionymi wynikami dla mojej grupy wiekowej?

Pod krzywą wykresu z Twoimi wynikami, znajdują się trzy przyciski „Jędrność”, „Kondycja skóry” i "Jednolity koloryt". Po kliknięciu, dodasz uśrednione wyniki dla swojej grupy wiekowej bezpośrednio do wykresu.

Jak długo mogę śledzić moje wyniki?

Chcemy żebyś jak najlepiej poznała swoją skórę. Możesz śledzić swoje wyniki nawet do 12 miesięcy i porównywać je ze średnimi wynikami osób w Twojej grupie wiekowej. Dzięki temu śledzisz swój postęp, zmiany i tendencje skóry. Możesz wybrać zakres czasu na wykresach.

Jak często powinnam powtarzać cykl 18 analiz?

Aby mieć pewność, że Twoje wyniki są aktualne, możesz przeprowadzać analizę twarzy codziennie. Zalecamy przeprowadzać pełen zestaw analiz co najmniej od trzech do sześciu miesięcy. Dzięki temu będziesz mogła zauważyć i szybko zareagować na zmiany zachodzące w Twojej skórze.

Dlaczego moje wyniki tak dynamicznie się zmieniają każdego dnia?

Nasza skóra ciągle się zmienia. Wpływa na nią dużo różnorodnych czynników. Być może zbyt długo przebywałaś na słońcu, zmieniłaś dietę, bądź miałaś ostatnio zbyt dużo stresu. A może zaczęłaś używać nowego produktu do pielęgnacji skóry, bądź przeprowadzałaś analizy twarzy o różnych porach dnia? Co najważniejsze, dzięki analizom możesz przez dłuższy czas obserwować zachowanie swojej skóry. Pamiętaj, aby w miarę możliwości, przeprowadzać analizę skóry twarzy o tej samej porze dnia i w takich samych warunkach.