pielęgnacja-dzieci-header

Pielęgnacja dzieci

Pielęgnacja dzieci, która pozwoli zadbać o ukochane pociechy

Dzieci są stale w ruchu. Jeśli chcesz, by dbały o swoją skórę, potrzebujesz niezawodnego kremu do rąk i balsamu do ciała, które wpiszą się w ich plan dnia.

Pielęgnacja dzieci – dawniej, obecnie i w przyszłości

Prześledźmy historię pielęgnacji skóry i zobaczmy, jak stosowanie kremu nawilżającego dla dzieci może łączyć pokolenia.

Historia Kremu NIVEA

Krem NIVEA i znana niebieska puszka, w której jest sprzedawany, cieszą się zaufaniem rodzin od wielu pokoleń. Ochronna, pielęgnująca formuła sprawia, że jest to idealny krem do rąk i balsam do ciała dla całej rodziny.

Ten rodzinny krem nawilżający istnieje od ponad 100 lat. Może pamiętasz, jak Twoja mama nakładała go rano i wieczorem albo jak tata stosował go jako łagodzący krem po goleniu.

Dla wielu kobiet delikatny zapach i dotyk Kremu NIVEA jest jak wehikuł czasu przenoszący je do czasów dzieciństwa, gdy po wieczornej kąpieli mama nakładała im balsam do ciała, a później pozwalała pójść się pobawić.

Wzbogacony o Euceryt Krem NIVEA pomaga milionom ludzi na całym świecie zachować miękką i elastyczną skórę.

Krem do rąk zarówno dla rodziców jak i dzieci

krem-do-rąk-rodzina

Krem NIVEA to jeden z tych uniwersalnych produktów, które tak lubimy. Dba o skórę osób w każdym wieku i może być stosowany na całe ciało, w tym kolana, stopy, łokcie i dłonie. Czemu nie zorganizować zabawy edukacyjnej dla całej rodziny, by nauczyć najmłodszych, jak nakładać krem nawilżając

Piękne słowa

cytat-z-marka-twaina

Pielęgnacja dzieci wpisująca się w Twój plan dnia

Dowiedz się, jak za pomocą balsamu do ciała i kremu do rąk zapewnić pielęgnację całej rodzinie i korzystaj z porad dotyczących zaszczepiania dzieciom nawyków pielęgnacyjnych.

Pielęgnacja dzieci na placu zabaw

plac-zabaw-pielęgnacja-skóry

Spierzchnięta i wysuszona skóra to problemy nie tylko dorosłych. Skóra małych dzieci narażona jest na działanie warunków atmosferycznych – zwłaszcza w chłodnym klimacie. Puszka Kremu NIVEA 30 ml jest wystarczająco mała, by łatwo zmieścić ją w kieszeni i stosować, nawet będąc w biegu.

Pielęgnacja dzieci przed szkołą

szkoła-pielęgnacja-skóry

Regularne nawilżanie to klucz do posiadania miękkiej skóry i zapobiegania jej twardnieniu i wysuszaniu. Najłatwiej przyzwyczaić dzieci do używania kremu nawilżającego, gdy stanowi ono etap porannej pielęgnacji. Wśród najmłodszych świetnie sprawdzają się edukacyjne rymowanki o ciele.

Krem nawilżający dla dzieci do stosowania w czasie rodzinnych wypraw

krem-nawilżający-dzieci

Pakowanie się na rodzinną wyprawę czasem przypomina przygotowania do wyjazdu mającego trwać rok. NIVEA Creme Mini to krem do rąk i balsam do ciała w jednym o rozmiarze podróżnym, który mogą stosować zarówno dzieci jak i rodzice. Wskazówka: Aby uniknąć kłótni, lepiej zabrać kilka puszek.

Krem nawilżający na noc dla dzieci

krem-nawilżający-noc

By się rozwijać, dzieci potrzebują przewidywalnych struktur. Ale Krem NIVEA to więcej niż powtarzalna praktyka. Wmasowywany po myciu zębów i ubraniu piżam będzie kiedyś czule wspominany przez nasze pociechy, zwłaszcza jeśli po jego nałożeniu mama lub tata przeczytają im bajkę na dobranoc.